Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Milli Eğitim Müdürünün Sorumlu Olduğu Öne Sürülen O Korkunç Kazanın Görüntüleri

Milli Eğitim Müdürünün Sorumlu Olduğu Öne Sürülen O Korkunç Kazanın Görüntüleri
400 views
13 Mart 2022 - 18:58
Spread the love

Ülke genelinde olduğu gibi Rize’de de öğrenci servisleri sorun olmaya devam ediyor.

RİZE

Gençağa Karafazlı-Emre Koç- Özel Haber

5 gün önce Rize’de ölümlü bir kazaya neden olan öğrenci servisi kazası Rize gündeminde en çok konuşulan olay oldu. Ulaştırma bakanlığının okul servis araçları hizmet yönetmeliğine yeterince uymadıkları ortaya çıktı. Servislerin denetimsiz ve korsan olarak öğrenci taşımalarından yetkililerin sorumlu olduğu bilinmesine rağmen sorumluların öğrenci velilerinin servislerle ilgili yaptığı şikâyetleri önemsemedikleri Rize’de yaşanan ölümlü kaza olayı sonrası bir kez daha ortaya çıktı.

5 gün önce Rize’de bir kişinin ölümüne sebep olan kazadan sonra, öğrenci velileri yaşanan olayın sorumlusunun İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ‘in olduğunu ve görevden alınması gerektiğini açıklamalarının ardından iki görevli memurun görevden alınması asıl sorumlu olarak gördükleri Emen hakkında herhangi bir soruşturma açılmamasına yönelik tepkiler devam ederken kuzey tv muhabirleri meydana gelen ölümlü kaza sonrası yaşananların kamera kaydına ulaştı.

Kuzeytv haber bu yaşanan sorumsuzluğun hesabının sorulması ve görüntülerin servis sorumlularının da sorumlu davranmaları için birçok kısmını keserek yayınlamayı bir görev kabul ederek yayınlıyor.

İşte herkese ders olacak o korkunç görüntüler:

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -