Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Memleket partisi “Zamların sorumlusu Erdoğan istifa ederse ülke rahatlar

Memleket partisi “Zamların sorumlusu Erdoğan istifa ederse ülke rahatlar
281 views
03 Ocak 2022 - 16:19
Spread the love

Ne cumhur ne millet tek yol memleket diyen Memleket Partisi Rize il başkanı Muhittin Bayrak hükümetin yeni yılın ilk günü yaptığı zamlara sert tepki gösterdi.

Gençağa Karafazlı

Zamların sorumlusu Cumhur başkanı Recep Tayip Erdoğan olduğunu öne süren memleket partisi Rize il başkanı Muhittin Bayrak yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi;

AİLELERİN BEDEN SAĞLIĞI TEHLİKEDE: Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar artık dayanılacak gibi değildir

diyen Bayrak ; ” vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğunda gelecek kaygısı ! çoluk çocuğuma nasıl bakacağım, eletrik, doğalgaz faturalarını nasıl ödeyeceğim, kiramı nasıl vereceğim kaygısı oluşmuştur. vatandaşların bu kaygıları bu ekonomik şartlarda gayet normal bir durum olması yanında bir o kadar da tehlike arz etmektedir. Bu kaygıları yaşayan vatandaşlarımızın ruh ve beden sağlığına ilişkin tehlike arz etmekte olup vatandaşların sinir sistemlerini olumsuz yönde etkilemektedir. Yurttaşların ekonomiye bağlı ve en az ekonomi kadar ciddi sorunlarla karşılaşacağına dikkat çekmek isterim. Örnek vermek gerekirse ekonomik şartlar ağırlaştıkça aile içi şiddet artacak ve bunun sonuçları çok ağır olacaktır. Bilinmelidir ki zaten covit insanları bu denli yormuşken üzerine birde zor ekonomi şartları eklenince Aile birliği ve bireylerin ruh ve beden sağlıkları çok ciddi tehlike altında kalacaktır.”

“CUMHUR BAŞKANI İSTİFA EDERSE ÜLKE RAHATLAR” Zamların sorumlusunun Erdoğan olduğunu ve istifa etmesi gerektiğinin altını çizen Bayrak ; Sevgili yurttaşlar benim şahsi görüşüm vicdan sahibi her iktidar yöneticisinin bu ekonomik şartlarda istifa edip Türkiye’nin önünü açmasıdır. Eğer AKP’den istifalar gelmeye başlarsa Türkiye hızlı adımlarla seçime doğru yol alır ki bu ülkenin önünü açacaktır. Sevgili yurttaşlar inanın ekonomik koşullar sizleri nasıl kaygılandırıyorsa beni de o denli kaygılandırıyor ve zorluyor çünkü bende kirada oturan elektrik, doğalgaz faturası ödemeye çalışan bir çay üreticisi durumundayım. Bu yüzden sizleri gayet iyi anlıyorum.

Sevgili yurttaşlar gönül isterdi ki mevcut iktidar yöneticileri öz eleştiri yapıp istifa etsinler fakat sizlerde tahmin edersiniz ki ballı kaşığı tutan iktidar mensupları öz-eleştiri yapıp istifa etmeyeceklerdir ”

AKP ÜYELERİ İSTİFA ETMELİ: AKP üyelerine çağrıda bulunan Bayrak , “Saygı değer AKP üyesi yurttaşlarım eğer sizde bu ekonomiden, bu gidişattan memnun değilseniz yöneticilerin istifa etmesini beklemeden bu gidişata dur demek Türkiye’nin önünü açmak seçim sandıklarının biran önce önümüze getirilmesi için vatandaş olarak e devlet üzerinden istifa vererek bu ekonomi ve gidişata itirazda bulun.

Sevgili yurttaşlar; bu gidişata itiraz için istifa eden her vatandaşımıza kapımız ardına kadar açıktır. Sizleri ekonomi bağlamında ülkeyi ayağa kaldıracak başta tarım olmak üzere diğer alanlarda yapacağımız uygulamalarla ilgili bilgi almak için il ve ilçe başkanlıklarımızda ağırlamaktan onur duyarız.

Ne cumhur ne millet tek yol memleket “

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -