Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

165 views
06 Ocak 2022 - 15:37
Spread the love

AKP Hükümetinin yeni yılın ilk gününde yurttaşların en temel gıda maddelerine yaptığı zamlara yönelik Türkiye genelinde protestolar devam ediyor.

Gençağa Karafazlı

Başta CHP olmak üzere bir çok siyasi parti ve STK meslek örgütlerinin AKP hükûmetinin gerçekleştirdiği zamlara karşı sokağa çıktı.

Önceki gün Rize merkez, dün ise Çayeli de zamları protesto eden CHP Rize il örgütü bugün Fındıklı ilçesinde AKP hükümeti ve zamları protesto etti.

“ZAMLARA HAYIR!BEZDUK!DARLANDUK”

CHP nin Fındıklı ilçesinde gerçekleştirdiği basın açıklaması eylemine CHP  Milletvekillerimiz Gülizar B.Karaca, Orhan Sarıbal, Ahmet Kaya ve Fındıklı Belediye Başkanımız Ercüment Çervatoğlu, CHP İl başkanı Saltuk Deniz ve CHP yöneticileri ile bazı STK temsilcileri ile yurttaşlar katıldı.

CHP il başkanı burada yaptığı açıklamada ,zamlara karşı mücadelelerinin devam edeceğini yurttaşların zamlara karşı bugünden karşı duruş göstermesi çağrısı yaptı.

Başkan Deniz, açıklamasında AKP hükümetinin her geçen gün halkı açlığa ve yoksulluğa mahkum ettiğini artık halkın AKP iktidarından bıktığını ve bezdiğini ifade ederek yapılan zamların geri alınmasını istedi.

CHP’nin önümüzdeki günlerde Ardeşen, Kalkandere ve Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu’da zamları protesto edeceği öğrenildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -