Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

“YASEMİN GÖKSU LİMAK HOLDİNGİ REDDETTİ”

“YASEMİN GÖKSU LİMAK HOLDİNGİ REDDETTİ”
246 views
15 Mart 2022 - 12:12
Spread the love

Sanatçı Yasemin Göksu, seslendirdiği ‘Mendilimin Yeşili’ türküsünü Limak Holding’e 18 Mart videosu hazırlayacak şirketin kullanma isteğini reddettiğini duyurdu.

 

Sanatçı Yasemin Göksu, Limak Holding için 18 Mart Çanakkale Zaferi videosu hazırlayacak olan bir şirketin, Urumeli Hatırası albümündeki “Mendilimin Yeşili” türküsünü bedeli karşılığında kullanma teklifini reddettiğini duyurdu. Twitter hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Göksu, “Bel kemiğime çivi battı sandım. Bir kuruşları geçerse haram olsun bana. Aç kalırım daha iyi!” ifadelerini kullandı.

Göksu, tweetinin kullanıcılar tarafından paylaşılmasının ardından bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı: “Bir düzeltme yapalım, böyle reklam yapıyor gibi olmasın lütfen. Hiç öyle bir niyetim yok zira. Bu konunun böyle algılanmasini hiç istemem. Benden türküyü doğrudan Limak Holding değil, onlar adına Çanakkale Zaferi için bir video hazırlamak isteyen bir şirket istedi. Bugün Tıp Bayramı diye doktorlara ithafen paylaşacaktim türküyü aslında. Ama yazdığım twit birden çok sayıda rt edilince, reklam yaptığım dusunulmesin diye onu paylaşmadım.”

(EVRENSEL)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -