Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Varan 4-Kavalcı ve Yazıcı emek hırsızlığında sınır tanımıyor?

Varan 4-Kavalcı ve Yazıcı emek hırsızlığında sınır tanımıyor?
550 views
08 Nisan 2022 - 14:41
Spread the love

Rize basını ve kamuoyu son 2 haftadır etik dişi emek hırsızlığı yapan sözde gazetecileri ve bu sözde gazetecilerin yönetici ve üyesi oldukları derneklerin tutumunu tartışıyor.

kuzeyteve.com

Ne “yılların gazetecisi” diye övünen dernek başkanları ne de diğerleri bu emek hırsızları için bugüne kadar kafalarını kuma gömerek tek bir kelime deme cesareti dahi gösteremediler.

Bizler bu etik dişi emek hırsızlığı yapanları deşifre etmeye bunlara gazetecilik dersi vermeye devam ederken bu emek hırsızlarının haberlerini yayımlayan bazı haber sitelerinin sahiplerine yönelik belden aşağı sözler söylemekten de geri durmuyorlar.

Bu emek hırsızlarının en çok itibar gördüğü yayın kuruluşlarının başında ise FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen FETÖ firari sanıklarından Cemal Külünkoğlu’nun ortağı olduğu Çay Tv televizyonu.

Çay TV televizyonu genel yayın yönetmeni Hasan Bakır’ın Spor programı yapımcısına yönelik utandıran sansürcü tutumuyla gündeme gelmişti.

Bizler bu emek hırsızlarının Rize basın camiası içerisinde olmamaları gerektiği bilinciyle gazetecilik etik kuralları içerisinde bu emek hırsızlarını deşifre etmeye devam edeceğiz varsın onlar belden aşağıya vurmaya devam etsinler.

Çıkıp kamuoyundan özür dileyip artık gazetecilik kelimesini dahi ağızlarına almayacaklarını söylemesi gerekenlerin Rize’de sokak, sokak dolaşıp sözde var olan itibarlarının yeniden hayat bulması için çaba gösterirlerken FETÖ iltisaklı ÇAY TV televizyonunda Ramazan ayı bahanesiyle dini programlar yaparak kendilerini aklamaya çalışmaları ayrı bir utanç verici durum.

İşte bu emek hırsılarına verdiğimiz sözü yerine getirmeye devam ediyoruz.

Dün Emek hırsızı Orhan Yazıcılar’ın çalıntı 3. Yazısını siz değerli okurlarımıza aktarmıştık. Bugün ise Yazıcılar’dan geri kalmayan Bayram Ali Kavalcı’nın Türkiye gazetesi yazarı Ahmet Demir Baş tarafından kaleme alınan yazısını alıp nasıl kendi yazısı olduğunu sizlere aktarıyoruz.

https://m.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/ahmet-demirbas/616945.aspx

İşte buda Bayram Ali Kavalcı’nın çaldığı o yazısı:

https://www.gazeterize.com/endulus-emevi-devletinin-hazin-sonu-makale,952.html

Emek hırsızlarının hırsızlıklarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz .Bizi izlemeye devam edin.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -