Kuzey Teve

Vali, AKP’li vekili dövdü

Vali, AKP’li vekili dövdü
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
40 views
03 Ocak 2021 - 12:50
Spread the love

 

Vali, AKP’li vekili dövdü

Hükümete yakın Milat gazetesi yazarı Erdal Şimşek, adını vermediği bir valinin yine adını vermediği bir AKP Milletvekili’ni “tartakladığını” öne sürdü.

Hükümete yakın Milat gazetesi yazarı Erdal Şimşek, adını vermediği bir valinin yine adını vermediği bir AKP Milletvekili’ni “tartakladığını” öne sürdü. Erdal Şimşek, “Valilerden biri Ak Partili bir milletvekilini tartakladığı bilgisi geldi. Olay sırasında orada olanlarla konuştum ve maalesef doğru olduğunu tesbit ettim” diye yazdı.

“BU ŞAHISLAR HÜKÛMETİ ÇOK GÜZEL ALDATABİLİYORLAR”

Erdal Şimşek, “Milletvekili tartaklayan vali” başlıklı yazısında, “Dünün kirli kaymakamları; Meral Akşener-Çiller kirli karanlık döneminin meşkûk kaymakamları bugün Yeni Türkiye’nin valilik makamını işgal etmiş durumdalar. Kaymakamlık yaptıkları yerlerde JİTEM’ler, Beyaz Toroslar, yargıya baskılar ve Yargısız infazlar tam egemen olan kirli karanlık adamların bugünkü Türkiye Cumhuriyeti Valilik Makamı’nda yerleri yoktur. Olsa olsa onların yeri F tipi cezaevleridir. Bu karanlık tiplere baktığımızda çoğu FETÖ damgasını yüreklerinde taşıdığını görüyoruz. Bugün nedamet getirip Meşveretçiyiz diye milleti kandırmaya çalışıyorlar. Bu tiplerin İçişleri Bakanlığı yüksek bürokrasisinde ‘devreleri’, ‘mesai arkadaşları’ oldukça fazladır. Ve bu şahıslar hükûmeti çok güzel aldatabiliyorlar” ifadelerini kullandı.

“MAALESEF DOĞRU DAHA ÖNCE AK PARTİ’Lİ BİR YÖNETİCİYE KÜFÜR ETMİŞ”

“Geçtiğimiz günlerde kirli geçmişten gelen bu valilerden biri Ak Partili bir milletvekilini tartakladığı bilgisi geldi” diyen Erdal Şimşek yazısında şu çarpıcı iddiaları ortaya attı:

“Olay sırasında orada olanlarla konuştum ve maalesef doğru olduğunu tesbit ettim. Aynı vali, daha Önce AK Parti’li bir yöneticiye de küfür etmişti. Ve bu küfrü yanına kar kalmıştı. Milletin seçtiği vekile dahi ayar veren, Hükûmet olan partinin yöneticisine küfreden bu vali tipoloji ne yapmaz ki?”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -