Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Türkiye 2021 yılını nasıl geçirdi

Türkiye 2021 yılını nasıl geçirdi
304 views
31 Aralık 2021 - 13:00
Spread the love

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye’de 2021 yılında neler yaşandı?2021 yılı politika, ekonomi ve sağlık alanında birçok önemli gelişmenin yaşandığı yıl oldu. İşte 2021’in öne çıkan gündem maddeleri…

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 1

DUVAR – Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun, Çin’in Covid-19’a karşı geliştirdiği Coronavac aşısı için “Acil Kullanım Onayı” vermesi ve aşının ilk dozunun uygulanmasına aynı gün Ankara Şehir Hastanesi’nde başlanması yılın ilk ayının önemli olayları arasında yer aldı.

135

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 2

Boğaziçi Üniversitesi’nde rektörlüğe 2 Ocak günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla Melih Bulu atandı. Üniversiteye dışardan birinin atama yoluyla rektör yapılmasına karşı çıkan öğrenciler ve akademisyenler eylem başlattı. Hem üniversitede hem kent meydanlarında yapılan protesto eylemlerinde çok sayıda öğrenci gözaltına alındı, yargılandı, tutuklama ve ev hapsi gibi cezalara çarptırıldı.

Melih Bulu, 15 Temmuz günü yine bir Cumhurbaşkanı Kararı ile görevden alındı. Bulu’nun yerine Naci İnci atandı.

235

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni anayasa için harekete geçeceklerini açıkladığı Şubat ayının dikkat çeken başlıklarındandı.

335

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 4

Türk Sanat Müziği sanatçısı Hüner Coşkuner, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, psikolog ve yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu vefat etti.

435

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 5

Covid-19 ile mücadelede “kontrollü normalleşme” sürecine geçilen mart ayında yerli aşı çalışmaları hız kazandı, Erciyes Üniversitesinde geliştirilen aşı adayının Faz-2 çalışmasının ikinci dozu gönüllülere uygulanmaya başlandı.

535

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 6

Sosyal medyada yaptığı bir haber paylaşımı gerekçe gösterilerek hakkında hapis cezası verilen Halkların Demokratik Partisi Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun milletvekilliği 17 Mart’ta düşürüldü. 2 Nisan’da gözaltına alınan Gergerlioğlu tutuklanarak Sincan 2 No’lu Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevi’ne konuldu. Gergerlioğlu’nun bireysel başvurusunu değerlendiren Anayasa Mahkemesi, 1 Temmuz’da Gergerlioğlu’nun “seçilme ve siyasi faaliyette bulunma hakkı” ile “kişi hürriyeti ve güvenliği hakkı”nın ihlal edildiğine karar verdi ve tahliye edilmesini istedi. Gergerlioğlu, 6 Temmuz’da tahliye edildi.

635

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 7

 

‘İstanbul Sözleşmesi’nin Türkiye Cumhuriyeti bakımından feshedilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Birçok kadın derneği alınan karara tepki göstererek kadın cinayetlerini gündeme getirdi. Türkiye’nin birçok şehrinde yapılan eylemler kadın hareketinin önemli ölçüde kitleselleştiğini gösterdi.

735

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 8

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP’nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesinde dava açtı,Yüksek Mahkeme eksiklik bulunduğu gerekçesiyle iddianameyi başsavcılığa iade etti.

İddianame daha sonra yeniden düzenlenerek AYM’ye gönderildi. AYM 21 Haziran tarihinde iddianameyi oy birliğiyle kabul etti.

Ardından HDP’nin 2 aylık ön savunma süreci başladı. HDP 4 ay ek süre başvurusunda bulundu. AYM 2 Eylül tarihinde HDP’ye 30 günlük ek süre verdi.

HDP 5 Kasım’da yazılı ön savunmasını AYM’ye sundu.

835

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 9

Türkiye, Covid-19 tedbirleri kapsamında Nisan sonundan başlayarak 17 Mayıs’a kadar süren ve kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasını içeren ‘tam kapanma’ dönemine girdi.

Bu tarih aralığında üretim, imalat, gıda, temizlik, sağlık gibi alanlarda istisna tutulan kuruluşlar hariç tüm iş yerlerinin faaliyetlerine ara verildi, şehirler arası seyahatlerin tamamı izne tabi oldu, anaokulu, kreş, 8’inci ve 12’nci sınıflar dahil eğitim kurumlarının tümünde yüz yüze eğitime ara verildi, tüm sınavlar ertelendi.

935

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 10

2021’in Mayıs ayında, Covid-19 aşısı ve MHP’nin 100 maddelik anayasa önerisi ilgili gelişmeler ile İsrail’in Mescid-i Aksa’ya ilişkin saldırılarına yönelik tepkiler gündemde yer buldu.

Taksim’e yapılan cami, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla kılınan cuma namazıyla ibadete açıldı.

1035

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 11

 

Covid-19 salgını sürecinde aşılamada öncelikli gruplar arasına dahil edilen muhtarlara ve 40 yaş üstü avukatlar ile sağlık çalışanlarının eşlerine ilk doz aşıları yapılmaya başlandı.

Covid-19 aşısının iki dozunu olanların Sağlık Bakanlığı’nın Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ‘Türkiye Cumhuriyeti Aşı Kimliği’ oluşturabilmesine yönelik uygulama başlatıldı.

1135

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 12

 

Suriyelilere yönelik mülteci karşıtı açıklama ve uygulamalarıyla tepki çeken CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 26 Temmuz’da kentte yaşayan yabancı uyruklu kişilerin su faturası ve katı atık vergisi ücretlerine 10 kat zam yapılacağını açıkladı. Özcan, ”Bana ‘faşist’ diyecekler. Hiç umurumda değil” diye konuştu. Yabancılardan su ücretlerinin dolar kuru üzerinden alınması ve yabancı uyrukluların nikah ücretlerinin 100 bin TL olmasıyla ilgili karar Bolu Belediye Meclisi tarafından 22 Kasım’da oy çokluğuyla kabul edildi.

1235

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 13

Antalya’nın Manavgat ilçesi Yeniköy Mahallesi ile Alanya ve Gündoğmuş, Adana, Mersin, Muğla’nın Marmaris, Milas ve Köyceğiz ilçelerindeki ormanlık alanlarda çıkan yangınlar Temmuz ayına damgasını vurdu.

1335

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 14

Kamuoyunda “Tosuncuk” lakabıyla tanınan Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın Türkiye’ye getirilerek hakkında devam eden soruşturma ve daha önce açılan kamu davaları kapsamında İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alındı.

1435

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 15

Rize’de etkili olan şiddetli sağanak sel ve heyelana, Artvin’in Arhavi ilçesinde Kapisre Deresi’nin taşması sele neden oldu.

1535

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 16

Tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, yazar, şair, Ortaoyuncular Tiyatro Topluluğu’nun kurucusu Ferhan Şensoy, 70 yaşında hayata veda etti.

1635

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 17

İstanbul’da yenilenen Atatürk Kültür Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda törenle açıldı.

1735

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 18

Şair, yazar ve fikir adamı Sezai Karakoç ve eski İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş vefat etti.

1835

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 19

Sağlık Bakanı Koca, Aralık ayında Covid-19 varyantı Omicron’un Türkiye’de ilk kez tespit edildiğini duyurdu.

1935

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 20

EKONOMİDE NELER YAŞANDI?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanı, Prof. Dr. Sait Erdal Dinçer oldu.

2035

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 21

TCMB mart ayında, politika faizini 200 baz puan artırarak yüzde 19’a yükseltti. Kurul, söz konusu karara gerekçe olarak “Enflasyon beklentileri, fiyatlama davranışları ve orta vadeli enflasyon görünümü üzerinde oluşan yukarı yönlü riskleri gösterirken, önden yüklemeli ve güçlü bir ilave parasal sıkılaştırma yapılmasına karar verildiğini” bildirdi.

2135

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 22

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile  Başkanı Naci Ağbal görevinden alınarak, yerine Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu atandı.

2235

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 23

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın görevine son verilirken, Ticaret Bakanlığı’na AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.

2335

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 24

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ağustos ile birlikte enflasyonda düşüşü göreceğiz. Bundan böyle enflasyonun daha yukarı çıkması mümkün değil. Faiz oranlarında da düşüşe geçiyoruz, yüksek faiz yok” açıklamasını yaptı.

2435

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 25

TCMB, politika faizini 100 baz puan azaltarak yüzde 18’e indirdi. Banka, söz konusu kararın para politikasının etkileyebildiği talep unsurları, çekirdek enflasyon gelişmeleri ve arz şoklarının yarattığı etkilerin ayrıştırılmasına yönelik analizlerin değerlendirilerek alındığını bildirdi.

2535

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 26

Merkez Bankası, Ekim ayındaki toplantısında politika faizini 200 baz puan azaltarak yüzde 16’ya indirdi. Kurul, arz yönlü arızi unsurlardan kaynaklı politika faizinde yapılan aşağı yönlü düzeltme için yıl sonuna kadar sınırlı bir alan kaldığını bildirdi.

2635

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 27

Rekabet Kurulu, Ekim ayında yeni tip korona virüsü salgını sürecinde, perakende gıda ve temizlik ürünleri ticaretiyle iştigal eden zincir marketler ile tedarikçilerinin fiyatlama davranışlarının incelenmesine yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında, BİM Birleşik Mağazalar AŞ, CarrefourSA, Migros, Savola Gıda, ŞOK Marketler ve Yeni Mağazacılık AŞ’ye (A 101) 2,7 milyar lira idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.

2735

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 28

TCMB, Kasım ayındaki PPK toplantısında politika faizini 100 baz puan indirerek yüzde 15’e düşürdü. Banka söz konusu karara ilişkin, “Arz yönlü ve para politikası etki alanı dışındaki faktörler kaynaklı geçici etkilerin 2022’nin ilk yarısı boyunca etkisini sürdürmesi beklenmektedir. Kurul, bu etkilerin ima ettiği sınırlı alanın kullanımını aralık ayında tamamlamayı değerlendirecektir” açıklamasında bulundu.

2835

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 29

Lütfi Elvan’dan boşalan Hazine ve Maliye Bakanlığı’na Nureddin Nebati getirildi. Atama kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı. Nebati, “Bizlerin en önemli önceliği yüksek faiz olmayacak” dedi.

2935

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 30

Türkiye İstatistik Kurumu kasım ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Enflasyon Kasımda yüzde 3,51 artarken yıllık bazda yüzde 21,31 oldu. Bu rakamlarla enflasyon 3 yılın zirvesine çıktı.

3035

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 31

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin yeni ekonomi modelini açıklayarak, “Yüksek faiz vererek sıcak para çekme politikasını elimizin tersiyle itiyoruz. Düşük faizle yatırımı ve ihracatı destekleyeceğiz” dedi.

3135

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 32

2022’de geçerli olacak asgari ücret rakamını belirlendi. Yeni asgari ücret, 4 bin 253 lira olarak açıklandı. Öte yandan asgari ücrette gelir ve damga vergisi de kaldırıldı.

3235

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 33

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı. TCMB, bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını (politika faizi) 100 baz puan indirerek yüzde 14’e düşürdü. Eylül ayında başlayan faiz indirim süreciyle birlikte 4 toplantıda toplam 500 baz puan indirim yapılmış oldu.

3335

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 34

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “kurdaki dalgalanmayı durdurarak nispi bir istikrar sağlamak için yeni araçların devreye alınacağını” açıkladı. Erdoğan,”İnsanlarımız, bankadaki Türk Lirası varlığının mevduat kazancı kur artışından yüksekse bu getiriyi elde edecek ama kur getirisi mevduat kazancının üstünde kalırsa aradaki fark doğrudan vatandaşımıza ödenecek. Üstelik bu kazanç stopaj vergisinden de muaf tutulacak. Ayrıca Türk lirası varlıklarının yeni bir döviz talebi oluşturmayacak şekilde değerlendirilmesini temin edecek araçları devreye alacağız” ifadelerini kullandı.

İkizdere de doğanın talanı.

Yılın en önemli olaylarından beri ise AKP hükümetine yakın iş adamı milletin A.  koyacağız sözleriyle Türkiye de günlerce  konuşulan Cengiz inşaat.

Cengiz inşaat ,Rize’nin iyidere  ilçesinde çalışmalarını sürdürdüğü lojik liman inşaatına taş temini için  Dünyaca koruma altına alınan 250 vadiden biri olan Eskencidere vadisinde taş ocağı çalışması ile vadiyi katletmesi olayı en önemli doğayı talan olayı olarak tarihe yerini aldı.

 

Siyaset, sağlık, ekonomi: Türkiye'de 2021 yılında neler yaşandı? - Sayfa 35

Altın hesaplarının Türk Lirası mevduat hesaplarına dönüşümünün desteklenmesine ilişkin Tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı.

3535


2021 yılında kaybettiklerimiz

Dünyada ve Türkiye’de 2021 yılında kendi alanlarında iz bırakan birçok isim vefat etti. İşte sanat, kültür, siyaset dünyasında kaybettiklerimiz…

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 1

İhsan Özgen

7 Ocak 2021

1114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 2

İsmail Soyberk

13  Ocak 2021

2114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 3

Sevim Gözay

14  Ocak 2021

3114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 4

Muammer Sun

16 Ocak 2021

4114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 5

Atilla Pekdemir

31 Ocak 2021

5114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 6

Hüner Coşkuner

4 Şubat 2021

6114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 7

Kadir Topbaş

13 Şubat 2021

7114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 8

Demir Özlü

13 Şubat 2021

8114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 9

Doğan Cüceloğlu

16 Şubat 2021

9114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 10

Serpil Barlas

19 Şubat 2021

10114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 11

Suna Tanaltay

5 Mart 2021

11114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 12

Altan Karındaş

6 Mart 2021

12114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 13

Rasim Öztekin

8 Mart 2021

13114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 14

Aytekin Çakmakçı

11 Mart 2021

14114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 15

Levent Niş

13 Mart 2021

15114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 16

Erol Toy

14 Mart 2021

16114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 17

Seçkin Türesay

18 Mart 2021

17114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 18

Mehmet Genç

19 Mart 2021

18114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 19

Bülent Yavuz

20 Mart 2021

19114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 20

Ayla Karaca

21 Mart 2021

20114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 21

Nawal El Saadawi

22 Mart 2021

21114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 22

George Segal

24 Mart 2021

22114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 23

Asuman Küçükkantarcılar

25 Mart 2021

23114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 24

Bertrand Tavernier

25 Mart 2021

24114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 25

Kadri Yıldırım

26 Mart 2021

25114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 26

Keremê Seyad

28 Mart 2021

26114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 27

Kaya Akarsu

30 Mart 2021

27114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 28

Handan Ertuğrul

1 Nisan 2021

28114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 29

Robert Mundell

5 Nisan 2021

29114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 30

Uğur Mutlu Parkan

7 Nisan 2021

30114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 31

Metin Türkyılmaz

9 Nisan 2021

31114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 32

Prens Philip

9 Nisan 2021

32114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 33

Levent Altındağ

10 Nisan 2021

33114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 34

Mehtap Ar

10 Nisan 2021

34114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 35

Leman Beşikci

13 Nisan 2021

35114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 36

Yıldırım Akbulut

14 Nisan 2021

36114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 37

Mehmet Turan Yarar

15 Nisan 2021

37114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 38

Mutahhare Polatkan

16 Nisan 2021

38114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 39

Helen McCrory

16 Nisan 2021

39114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 40

Mehmet Boztepe

16 Nisan 2021

40114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 41

Erol Demiröz

18 Nisan 2021

41114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 42

Tülay Bilginer

21 Nisan 2021

42114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 43

Selahattin Duman

22 Nisan 2021

43114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 44

Ayibe Mistefe

25 Nisan 2021

44114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 45

Emine Işınsu Öksüz

5 Mayıs 2021

45114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 46

Ali Ekber Aydoğan

15 Mayıs 2021

46114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 47

Adnan Genç

18 Mayıs 2021

47114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 48

Erdol Keskin

19 Mayıs 2021

48114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 49

Cezmi Gökalp

23 Mayıs 2021

49114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 50

Dilek Kumcu

28 Mayıs 2021

50114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 51

Fikret Engin

29 Mayıs 2021

51114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 52

Hasan Saltık

2 Haziran 2021

52114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 53

Kaan Ertem

8 Haziran 2021

53114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 54

Selçuk Tekay

14 Haziran 2021

54114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 55

Altan Çilingiroğlu

19 Haziran 2021

55114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 56

Orhan Seyfi Şirin

22 Haziran 2021

56114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 57

Şafak Takvul

26 Haziran 2021

57114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 58

Uğurtan Sayıner

27 Haziran 2021

58114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 59

Ali Demirel

28 Haziran 2021

59114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 60

Nalan Duman

28 Haziran 2021

60114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 61

Kartal Tibet

2 Temmuz 2021

61114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 62

Raffaella Carra

5 Temmuz 2021

62114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 63

Tahir Çetin

9 Temmuz 2021

63114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 64

Ali Faik İnter

9 Temmuz 2021

64114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 65

Mehmet Ekrem Dinler

17 Temmuz 2021

65114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 66

Orhan Savaşçı

21 Temmuz 2021

66114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 67

Turgay Yıldız

22 Temmuz 2021

67114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 68

Garo Hamamcıyan

22 Temmuz 2021

68114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 69

Mike Mitchell

24 Temmuz 2021

69114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 70

Nedret Güvenç

31 Temmuz 2021

70114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 71

Fethi Develioğlu

1 Ağustos 2021

71114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 72

Hüseyin Ozay

3 Ağustos 2021

72114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 73

Sabina Toziya

11 Ağustos 2021

73114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 74

Saim Dursun

13 Ağustos 2021

74114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 75

Gerd Müller

15 Ağustos 2021

75114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 76

İbrahim Özer

16  Ağustos 2021

76114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 77

Metin Çekmez

25 Ağustos 2021

77114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 78

Ed Asner

29 Ağustos 2021

78114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 79

Ferhan Şensoy

31 Ağustos 2021

79114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 80

Ferda Cemiloğlu

31 Ağustos 2021

80114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 81

İnci Çayırlı

1 Eylül 2021

81114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 82

Mikis Theodorakis

2 Eylül 2021

82114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 83

İncilay Şahin

7 Eylül 2021

83114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 84

Duygun Yarsuvat

10 Eylül 2021

84114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 85

Talat Güreli

15 Eylül 2021

85114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 86

Dusan Ivkovic

16 Eylül 2021

86114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 87

Clive Sinclair

16 Eylül 2021

87114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 88

Doğan Kuban

22 Eylül 2021

88114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 89

Murat Kuseyri

30 Eylül 2021

89114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 90

Nur Germen

1 Ekim 2021

90114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 91

Oğuzhan Asiltürk

1 Ekim 2021

91114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 92

Özdemir Bayraktar

18 Ekim 2021

92114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 93

Nafer Ermiş

19 Ekim 2021

93114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 94

Sami Kohen

19 Ekim 2021

94114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 95

Lütfü Akdoğan

21 Ekim 2021

95114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 96

Kemal Kuruçay

22 Ekim 2021

96114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 97

Walter Smith

26 Ekim 2021

97114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 98

Doğan Akhanlı

31 Ekim 2021

98114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 99

Semra Dinçer

1 Kasım 2021

99114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 100

Fatma Çiğdem Aydın

7 Kasım 2021

100114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 101

Yunus Güner

11 Kasım 2021

101114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 102

Sezai Karakoç

16 Kasım 2021

102114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 103

Güngör Denizaşan

19 Kasım 2021

103114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 104

Doğan Bavli

21 Kasım 2021

104114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 105

Sefa Özkaya

24 Kasım 2021

105114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 106

Erkmen Sağlam

26 Kasım 2021

106114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 107

Mustafa Cengiz

28 Kasım 2021

107114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 108

Şaban Teoman Duralı

7 Aralık 2021

108114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 109

Yücel Sayman

15 Aralık 2021

109114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 110

bell hooks

15 Aralık 2021

110114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 111

Sezai Aydın

20 Aralık 2021

111114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 112

Alaeddin Yavaşca

23 Aralık 2021

112114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 113

Faruk Tınaz

23 Aralık 2021

113114

2021 yılında kaybettiklerimiz - Sayfa 114

Yusuf Küpeli

29 Aralık 2021

(HABER MERKEZİ)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -