Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyondan sonra ortaya çıkan görüntü tepki gördü

Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyondan sonra ortaya çıkan görüntü tepki gördü
30 views
09 Haziran 2024 - 17:25
Spread the love

22. Dönem’de AKP’den İstanbul milletvekilliği yapan Emin Şirin, Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyondan sonra ortaya çıkan görüntüyü paylaşarak tepki gösterdi.

Eski vekil Emin Şirin, Trabzon ilinin Maçka ilçesindeki Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyonun görüntülerini paylaşan X hesabından paylaştı. Bu görüntülerde yapılan restorasyonu eleştiren Şirin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u da etiketleyerek şunları yazdı: “Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyon çalışmasında (şaka değil, hakiki) restore edilen Melek bakın ne olmuş.”

Söz konusu görüntüler şaşırttı. Bu görüntülere “Gerçek olamayacak kadar korkunç!” diye tepki gösteren eski İYİ Parti İzmir Milletvekili Haldun Çıray’a Şirin, “Ama gerçek, fotomontaj değil.. Fotografı yakın tarihte bir dostum çekti” diye yanıt verdi. Çıray’ın buna yanıtı, “Dehşet verici. Vatanın malına tasallut” oldu.

SÜMELE MANASTIRI HAKKINDA

Sümela Manastırı, Trabzon ilinin Maçka ilçesindeki Altındere Vadisi Millî Parkı sınırları içerisinde yer alan Meryem Ana Deresi’nin batı yamaçlarında yer alıyor. Ortodoks manastır ve kilise kompleksi olan bu manastır, 1923’te mübadele sürecinde terk edilmek zorunda kalındı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -