Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

RİZE’DE KORONAVİRÜSÜ VAKALARI LEBALEP DEVAM EDİYOR

RİZE’DE KORONAVİRÜSÜ VAKALARI LEBALEP DEVAM EDİYOR
213 views
14 Nisan 2021 - 18:31
Spread the love

Rize’de artan Koronavirüs vaka sayıları nedeniyle il genelindeki hastanelerde servis ve yoğun bakım kapasitelerinin zorlandığı açıklandı.

Yetkililer yurttaşları uyardı “zorunlu olmadıkça hastaneye gelmeyin”

Rize İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, son günlerde artan vaka sayısı ile birlikte hastanelerdeki normal servis yatakları ve yoğun bakım alanlarının kapasitelerinin zorlandığı ve hastanelerde ciddi kalabalık oluştuğu ifade edildi.

“ZORUNLU OLMADIKÇA HASTNELERE GELMEYİN”

Konuyla ilgili sağlık müdürlüğünden yapılan açıklamada;

“Hem sağlık hizmetine bizden çok daha fazla ihtiyacı olan ağır, zor durumdaki hastalarımıza yer açabilmek, daha iyi hizmet sunabilmek için hem de hastane ortamlarını son günlerde artan vaka sayılarının akabinde yüksek riskli bulaşıcı ortamlara dönüştürmemek için zorda kalınmadıkça hastanelerimize başvurulmamasını talep ediyor, bu süreçte kıymetli vatandaşlarımızdan anlayış ve hoş görü bekliyoruz.

Her tür acil durumlarda, kanser tedavisi ve gebe takibi gibi durumlarda sunulan hizmette herhangi bir kesintinin söz konusu olmayacak. , Aile hekimlerimiz  vatandaşlarımıza  kesintisiz hizmet vermeye devam edecek” denildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -