Kuzey Teve

Peker için çekilen işkence videosuyla ilgili 4 kişi gözaltına alındı

Peker için çekilen işkence videosuyla ilgili 4 kişi gözaltına alındı
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
93 views
03 Ocak 2021 - 12:56
Spread the love

 Sedat Peker’e hakaret ettiği iddia edilen bir kişinin işkence gördüğü videoyla ilgili olarak 4 kişi gözaltına alındı. 1 kişinin ise arandığı belirtildi.

Sedat Peker’e hareket ettiği öne sürülen bir kişiye işkence yapıldığı görüntülerle ilgili olarak, 4 kişi gözaltına alındı. 1 kişi ise aranıyor.

Sedat Peker’e hakaret ettiği iddia edilen bir kişinin, dövüldüğü görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Görüntüler, bir araç içinde iki kişi tarafından dövülen şahıstan Sedat Peker’den özür dilemesi isteniyor.

Hürriyet gazetesinden Toygun Atilla haberine göre polis, görüntüleri internete yükleyen, yayınlayan ve birlerine gönderen 4 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken, 1 şüpheli ise aranıyor.

Görüntülerin ardından açıklama yapan Sedat Peker, kendisine karşı “algı çalışması” yapıldığını söylemişti. Peker, “Sosyal medyada bu iğrenç algı çalışmasını yapanlar, bunlara alet olanlar aslında bu görüntülerden çok daha fazla şiddeti bence hak ediyorlar” demişti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -