Kuzey Teve

Pazarlıların Baz Tepkisi

Pazarlıların Baz Tepkisi
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
54 views
03 Ocak 2021 - 11:43
Spread the love

 Pazar Soğuksu Mahallesi’nde bir GSM firması tarafından kurulan BAZ istasyonunun kaldırılması için mahalle sakinleri Pazar Meydanı’nda basın açıklaması yaptı. Açıklamayı mahalle sakinlerinden CHP İlçe Başkanı Abdullah Yıldız yaptı.

pazar-baz2

Pazar Soğuksu Mahallesi’nde cep telefonu firmasının kurduğu baz istasyonu, mahalle sakinleri tarafından protesto edildi. Pazar Meydan Parkında biraraya gelerek basın açıklaması yapan mahalle sakinleri, baz istasyonunun kansere neden olduğu gerekçesiyle kaldırılmasını istedi.

Mahalle sakinleri adına basın açıklamasını okuyan CHP Pazar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, “Ben burada siyasi kimliğimle değil mahalle sakini olarak bulunuyorum.” diyerek başladığı konuşmasında, “İnsanlığa zarar veren, öldüren, hastalığa mahal veren bütün zararlıların karşısında olacağız. Bize şunu diretiyorlar. A mahallesinden kovuyorlar B mahallesine geliyorlar. Vücudumuzda bozulmalara neden oluyor, kansere neden oluyor. Sinir dokularımızı bozup bizleri hasta ediyor. Biz Soğuksu Mahallesi sakinleri olarak baz istasyonunu istemiyoruz.” dedi.

pazar-baz

Pazar Belediyesi yetkilileri ile de görüştüklerini söyleyen Yıldız, “Arkadaşlar, bu zaten yasal değil, mühür vuracağız dediler. Biz de bunun takipçisi olacağız” diye konuştu.

pazar53.com

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -