Kuzey Teve

ÖZDAĞ “BİZİ VE ÇOCUKLARIMIZI TEHDİT ETTİLER”

ÖZDAĞ “BİZİ VE ÇOCUKLARIMIZI TEHDİT ETTİLER”
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
45 views
03 Ocak 2021 - 12:24
Spread the love

 Gelecek partisi genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Trabzon’da basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi 

ÖZDAĞ “BİZİVE ÇOCUKLARIMIZI TEHDİT ETTİLER” 

Gençağa KARAFAZLI –

Gelecek Partisi Trabzon’da basınla kahvaltıda buluştu. Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın da katıldığı toplantıda Yomra ilçe başkanı olarak atanan Ayhan Gümrükçü’ye rozeti takıldı. 

Toplantı konuşan Gelecek Partisi genel başkan yardımcısı Selçuk Özdağ  “Trabzon merkezde kaliteli bir yönetim kurmak. İlçe atamalarını yapmak konusunda gayretli çalışmalar içine girdik. Gelecek partisi 11 ay önce kuruldu 1 Nisana kadar 900 ilçede örgütleneceğiz.  

TEŞKİLATLANAMAZLAR DEDİLER SEÇİME GİRECEK PARTİYİZ 

AK Parti de siyaset yapmıştık. Sayın Davutoğlu ve ben diğer arkadaşlarla görev yaptık. AK Parti kesin ihraç talebi ile bizleri disipline verdikten sonra ilk defa bir genel başkan ihraç edilecekti. Biz bu ayıplı işi onlara mal etmemek adına istifa ettik. Teşkilatlanamaz dediler. 1 Kasımda genel kurulumuzu yaptık. Seçime girecek partilerden biriyiz.  

TRABZON SİTRATEJİK BİR KENTTİR 

Trabzon’un stratejik bir kent olduğunu belirten Özdağ “Trabzon stratejik bir kent. Bu şehirde Allah’ın birliği, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ve Trabzonspor’un üstünlüğü tartışılmaz. Trabzonspor bir marka. İstanbul takımlarına karşı şampiyonluk olmak kendi imkânları ile bunu başarmak kolay değil. Trabzon tek şehir.  

BUNLAR TIPIŞ TIPIŞ ERKEN SEÇİME GİDECEKLER 

Gelecek Partisi olarak yapıcı ve inşa edici bir muhalefet anlayışıyla çalışmak istiyoruz. Gelecek Partisi olarak 6 ay önce Türkiye erken seçime gitmelidir dedim. Kılıçdaroğlu’na da çağrıda bulunduk. Türkiye tarihinin en büyük ekonomik krizine doğru gidiyor. AK Parti bugün eskimiştir. AK Parti Siyaset üretememektedir. Türkiye’de erken seçim olmalıdır. “Bunlar tıpış tıpış erken seçime gidecekler.  

CUMHURBAŞKANI CAMİLERDE SİYASET YAPIYOR 

Bu ekonomik krizi kaldıramazlar. Cumhurbaşkanı depremlerde camilerde siyaset yapıyor. Bu tükenmişliğin belirtisidir. Türkiye’yi yönetemezler. Bugün Türkiye’de en büyük problem Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemidir. Adalet yoktur. Hukuk her belediyeye başka tecelli etmektedir. Bir silkele adalet mekanizması yara almaktadır.  

Siz ekonomik durumdan memnunsanız. Vergilerinizi faturalarınızı rahat ödüyorsanız. Çocuklarınızın eğitimini rahat yapıyorsanız verin oylarınızı. İşsizlik yoksa çocuklarınız rahat evleniyorsa, araba alabiliyorsa, Türk lirasının değeri artıyorsa verin oylarınızı. Türkiye’de koalisyon olmayacak dediler. En büyük koalisyonu Bahçeli ve Perinçek ile yaptılar Partilerin dokusunu Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli bozdu.  

FETÖ BÖYLE GÜÇLENDİ 

Biz vatandaşa Gelecek Partisi olarak şeffaflık vadediyoruz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde bir aday çıkacak. Partiler ittifaklara gidecekler. Bu sistem seçim öncesi pazarlıklara ortam hazırlıyor. FETÖ böyle güçlendi. Bu siyaset ahlaksızlığıdır.” 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -