Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

“MHP’ den ayrıldım 2 AKP adayı karşısında seçim kazandım”

“MHP’ den ayrıldım 2 AKP adayı karşısında seçim kazandım”
476 views
05 Nisan 2022 - 15:36
Spread the love

 

“MHP’ den ayrıldım 2 AKP adayı karşısında seçim kazandım”

kuzeyteve.com. Özel Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) den Ardeşen ilçesinden Rize il meclisi üyeliğine seçilen il örgütüyle uyumlu çalışmadığı gerekçesiyle partiden ilişiği kesilen ve bağımsız il meclis üyesi olarak görevini sürdüren il genel meclis üyesi Recep Badoğlu, köylere hizmet getirme birliği seçimlerinde AKP li adayları solladı.

Badoğlu, bugüne kadar MHP adına 3 kez katıldığı seçimlerde kaybettiğini ancak bağımsız aday olunca seçimleri kazandığını açıkladı.

Kuzeytv’ye yaptığı özel açıklamalarda MHP ile olan ilişkilerini kestiğini bağımsız il meclis üyesi olarak hizmetlerine devam ettiğini açıklayan Badoğlu, MHP’den ayrıldıktan sonra vatandaşların yoğun ilgisini görmeye başladığını öne sürdü.

“MHP Lİ OLARAK KAZANAMADIĞIM SEÇİMLERİ BU KEZ 2 AKP ADAYINA KARŞI BAĞIMSIZ OLARAK KAZANDIM”

MHP de iken 3 seçim kaybettiğini ancak ayrıldıktan sonra AKP li 2  adayın karşısında nasıl zaferle çıktığını kuzeytv muhabirlerine şu sözlerle açıkladı.

“MHP li olarak 2,5 sene il meclisi üyesi olarak mücadele ettim artık neyin mücadelesini edeceğim diyerek bağımsız olarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye karar verdim. Ben üç seneden beri MHP üyesi olarak Ardeşen ilçesi köylere hizmet götürme birliği seçimlerine katılıyordum ancak partili olduğum için kazanamıyordum.

Son yapılan seçimlerde MHP li değil bağımsız olarak katıldım AKP li 2 üye (İbrahim Önder ve Cumali Hakyemez Tabiloğlu) ile yarıştım ve 28 muhtarımızın oyunu alarak seçimlerden AKP li adayları da geri bırakarak seçimi kazandım. Burada 3 aday vardı. 2 AKP’li bir ben. 40 tane muhtar oy kullandı. Bir de kaymakam bir de birlik müdürü. İdarenin karşı tutumuna karşı birinci olarak çıktım seçimden.

MHP li eski meclis üyesinin AKP meclis üyeleriyle yarıştığı seçimlerin sonuçları Ardeşen ilçesinde vatandaşların “AKP her geçen gün kan kaybediyor” şeklinde yorumlandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -