Kuzey Teve

MEMLEKET PARTİLİ BAYRAK: “BİZ DÜŞÜNDÜK OLDU MANTIĞIYLA YOLA DEVAM EDİYORLAR”

MEMLEKET PARTİLİ BAYRAK: “BİZ DÜŞÜNDÜK OLDU MANTIĞIYLA YOLA DEVAM EDİYORLAR”
274 views
21 Nisan 2022 - 11:12
Spread the love

Memleket partisi il başkanı muhittin bayrak yapılacak olan yeni otobüs terminalin yapılacağı mevkiini yanlış bularak eleştirdi.

Hangi projeyi mantıklı mevkide yapıtınız ki yeni otobüs terminalini de mantıklı mevkide yapasınız diyerek sözlerine başlayan Bayrak:

“Edindiğimiz bilgilere göre yeni otobüs terminalin Çiftekavak bölgesinde yapılması için acil kamulaştırma yapılacakmış evet geç kalınmış bir yatırımdı ve yapılacak olması sevindirici bir durum lakin yer konusunda her zaman olduğu gibi yine yanlış bir bölgeye karar verilmiş.” dedi

“İL DIŞINDAN GELEN YOLCULAR MAĞDUR OLACAK”

Rizeli vatandaşların büyük bir çoğunlukla batıdan yolculuk ederek Rize’ye geldiklerini söyleyen Bayrak:

“Örneğin Trabzon yönünden gelen bazı yolcular diyelim ki Rize merkeze geliyorlar ve yolculuk yaptıkları firma aracı ile çiftekavak terminaline kadar geldiler, hepimiz bilmekteyiz ki birçok firmanın akşam ve gece saatlerinde servis aracı yok yani vatandaş terminalden bulabilirse taksiye binmek zorunda kalarak ekstra ücret ödeyerek mağdur olacak. Taksi bulamadıklarını düşünürsek mağduriyet daha fazla olacak.” dedi

“YENİ OTOBÜS TERMİNALİ GÜNDOĞDU VEYA AKARSU MEVKİSİNDE OLMALIYDI”

Trabzon yönünden gelen firma araçlarının Rize’ye giriş sınırından Gündoğdu veya akarsu mevkisine kadar yolcularını bıraktıklarını söyleyen Memleket Partili Bayrak açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı:

“Böylece vatandaşların ikinci bir araca ihtiyaçları kalmaksızın evlerine yaya gitme imkânı bulabileceklerdi. Fakat Ak parti yönetim kadroları ben düşündüm oldu. Ben yaptım en iyisi oldu mantığıyla yola devam etmektedir.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -