Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Kuzey tv E.Gürses’e soruyor: O ismi açıkla yada sus otur oturduğun yerde

Kuzey tv E.Gürses’e soruyor: O ismi açıkla yada sus otur oturduğun yerde
393 views
13 Mart 2022 - 16:34
Spread the love

Emin Gürses, Cumhurbaşkanlığı adını kullanan bir kişinin 50 milyon dolar servet yaptığını açıkladı.

OdaTv

Prof. Dr. Emin Gürses, Ulusal Kanal’daki programda Rizeli bir kişinin kendisini Cumhurbaşkanlığı’nda görevli olduğunu söyleyerek para topladığını açıkladı. Emin Gürses, bu kişinin hayatta olmadığını ve bu yöntemle 50 milyon dolar servet yaptığını söyledi.

Odatv’ ye konuşan Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emin Gürses “Böyle insanlar çok fazla var. ‘Beyefendinin haberi var’ diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını kullanan çok fazla kişi var. Ben bunlardan bir kaçına tanık oldum. Bu tanıklığımı anlatmak istedim.” dedi.

“CUMHURBAŞKANLIĞINDAN DİYOR RİZE’DEN ARIYOR”

Prof. Dr. Emin Gürses, Ulusal Kanal’da yayınlanan “İşin Aslı” programında şunları söylemişti:

“Birine soruyorum ben, ‘Nasıl, ne durumda ekonomi?’ ’50 milyon dolar yaptım’ diyor. Bak şimdi, bana söylüyor. Öldü şimdi. Allah rahmet eylesin diyelim… Dedim, ‘nasıl yaptın 50 milyon doları? Seyyar satıcıydın sen!’ ‘Ben hizmet sektörüne girdim’ dedi. Ne hizmeti yapıyorsun? ‘Ya vatandaşın işi oluyor…’ Tabi bu daha seçimler olmadan evvel. ‘Vatandaşın işi oluyor, vatandaşın işini, belediyede, şurada burada hallediyorum.’

Dedim, nasıl, telefonla mı? ‘Telefonla.’ Sen telefonları Rize’den mi açıyorsun, nereden açıyorsun? dedim. ‘Olur mu?’ dedi, ‘Rize’den açsam kim dinler beni? Ben, Cumhurbaşkanlığından açıyorum. Cumhurbaşkanlığından arıyor yani…”

Bir dönem ” beni bu ülkede ancak cumhuriyet savcıları yargılayabilir” diyen daha sonra Ergenekon davasından hapis yatan Rizeli Emin Gürses’e kuzeytv olarak soruyoruz.

Bu açıklamalarınız ile ilgili  “o kişi yaşamıyor” diyerek sorumluluktan kurtulamazsınız. Bu derece emin olduğunuz bir önemli olayla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı adres göstermek değil bu kişinin kim olduğunu açıklamak gibi bir sorumluluğunuz var .

Ya bu kişiyi açıklayın ya da susun oturun oturduğunuz yerde. Ortalığı yalandan karıştırma..

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -