Kuzey Teve

Karadeniz’linin İlginç Tahliye Yöntemi

Karadeniz’linin İlginç Tahliye Yöntemi
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
72 views
03 Ocak 2021 - 12:02
Spread the love

 Giresun’da ilginç bir tahliye olayı yaşandı. Kiracısının tahliye kararına rağmen işyerini boşaltmamakta ısrar etmesi üzerine iş yeri sahibi iş yerine kepçe ile girdi.

Giresun’da Fatih caddesi üzerinde kiraya verdiği dükkanı yaklaşık bir yıldır uğraşmasına rağmen tahliye ettiremeyen Hasan Karaal, tahliye için alışılmadık bir yöntem denedi. Dükkanın açık olduğu ve içeride müşterilerin bulunduğu bir sırada kepçeyle gelerek dükkanın çerçevelerini yıkarak içeri giren iş yeri sahibi Karaal, müşterilerin ve çevredeki esnafın şaşkın bakışları arasında çerçeveleri yerinden sökerek kepçeyi bırakıp iş yerinden ayrıldı. Meydana gelen olayda bir kişi cam parçalarından dolayı elinden yaralanırken, olay yerine gelen polislerde gerekli işlemlerin ardından kepçeyi iş yerinden çıkartılmasını istedi ancak kepçenin hidrolik borusu camlardan dolayı kesildiği için çıkartılamadı.Kiralık dükkanda giysi mağazası sahipleri mağdur olduklarını ve kira borcu bulunmamasına rağmen böyle bir tahliyeye zorlandıklarını belirterek tepki gösterdiler.

Dükkan sahibi Hasan Karaal’ın Avukatı Ahmet Köksal ise ellerinde çok önceden tahliye kararı olduğunu belirterek dükkanın hukuki yoldan teslim alındığını ve müvekkilinin dükkanda bir takım çalışma yapmak için iş makinesiyle çerçeveleri sökmek istediğini söyledi.

AHMET BİLGE

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -