Kuzey Teve

KANKA POLİS Çocukları Eğlendirdi.

KANKA POLİS Çocukları Eğlendirdi.
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
41 views
03 Ocak 2021 - 12:03
Spread the love

 OKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YİLİ POLİS AMCA İLKÖĞRETİM AÇİLİŞ TÖRENİ

Il Emniyet Müdürlüğü, 2014-2015 eğitim öğretim döneminin başlaması nedeni ile il Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ve Toplum flash destekli Polis Şube Müdürlüğü personeli ile birlikte Çiftekavak forumunda bulunan’ta Polis Amca İlköğretim Okulunda eğitim öğretim dönemi açılış törenini gerçekleştirdi.

Verilen husus .. bilgide ; Ziyaretin eğitim öğretim hayatına başlayan 1 yeni. sınıflara destek olmak amacıyla ve diğer kademelerde okuyan öğrencilerle yeniden bir arada olacağımız mesajını vermek için gerçekleştirilmiştir.dendi

Özellikle KANKA polisin ilkokul 1 performansıyla. miniklerimizin ilk gün heyecanını sınıfa yeni başlayanüzerlerinden attıkları gözlemlenmiş ve çocuklarla KANKA için genel otel koşullarıdır arasındaki etkileşimin üst noktalara çıktığı bu etkinliğimizde çocuklarımıza boyama kitabı, balon, bayrak dağıtılmış, akabinde müzik eşliğinde horon oyunu oynanarak onlarla hoşça vakit geçirilmiştir. Tören bitiminde Emniyet mensupları Polis Amca İlköğretim Okulu müdürü sayin makamında ziyaret edilerek yeni dönemin hayırlı uğurlu ve başarılı bir şekilde geçmesi temennilerinde bulunulmuştur.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -