Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

İyi Parti Güneysu İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden topluca istifa etti

İyi Parti Güneysu İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden topluca istifa etti
401 views
02 Mart 2022 - 21:39
Spread the love

İyi Parti Güneysu İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden topluca istifa etti
Gençağa Karafazlı
RİZE-İyi Parti Rize, Güneysu ilçe başkanı Oğuzhan Mamati ve ilçe yönetim kurulu üyeleri partisinden topluca istifa etti.
Yaklaşık 2 yıl önce İyi parti Güneysu ilçe başkanlığı görevine getirilen Oğuzhan Mamati yönetim kurulu üyeleri le birlikte partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre Oğuzhan Mamati’den boşalan ilçe başkanlığına parti üyesi Ömer Mamat’nin atanacağı öğrenildi.
Verilen görevi büyük özveri ile yerine getirdiklerini, belirten Mamati istifa ile ilgili şunları söyledi,
“Bayrak yarışlarında değişim esastır. Daha dinamik ve yeni ufuklar açacak kadroların seçilmesi ve atanması isteği ve heyecanı ile görevimden istifa ediyorum. Aynı düstur ile yönetim kurulumuz da istifalarını bildirmiştir.
Bu vesile ile, görev yaptığımız süre içinde bizden desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’e, Rize il ve ilçe teşkilatımıza ve değerli üyelerine, İlçemiz insanlarına kendim ve üye arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
Kısa bir süre içerisinde göreve başlayacağını umduğum yeni ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın her konuda yanlarında ve destekçileri olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi
Güneysu ilçe örgütünde yaşanan istifa olayı sonrası parti yetkililerinden edinilen bilgilere göre önümüzdeki günlerde yeni yönetim kurulunun atamasının gerçekleşeceği başkanlığa ise parti Üyesi Ömer Mamati’nin atanacağı istifa eden eski başkan Oğuzhan Mamati’nin de yeni yönetimde görev alacağı belirtildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -