Kuzey Teve

Gülen kalmadı İsmailağa verelim!

Gülen kalmadı İsmailağa verelim!
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
87 views
03 Ocak 2021 - 12:52
Spread the love

 Yenişafak, ‘İsmailağa bayrama hazır’ diyerek İsmailağa cemaatine kurban bağışı çağrısı yaptı.

Gülen cemaatinin boşluğunu diğer tarikat ve cemaatlerin doldurduğunun bir kanıtı da Yenişafak’tan geldi. Yeni gözde ‘İsmailağa cemaati’ için kurban bağışı çağrısı yapan Yenişafak’ın cemaat demekten kaçınması dikkat çekti.

Yenişafak  bugün internet sitesinde ‘İsmailağa Kurban organizasyonu bayrama hazır’ başlığıyla yaptığı haberde, vatandaşları bağış yapmaya çağırdı.

İsmailağa için cemaat terimini kullanmaktan kaçındığı dikkat çeken Yenişafak’ın haberinde bol bol İsmailağa cemaatinin fotoğrafları, sloganları da kullanılarak şöyle dendi:

“İsmailağa, Kurban ibadetini yerine getirecek olan vatandaşlar için önemli bir programı hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda İsmailağa, kurban bağışlarını kabul edecek.

İsmailağa Kurban organizasyonu, çalışmaların daha sağlıklı ilerlemesi için bir de çağrı hattı kurdu. Bir telefonla kurban bağışçıları gerekli tüm süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayabilecek..

‘Rabbin için kurban kes’ sloganıyla başlatılan yardım kampanyası, Kurban bayramından sonra da ihtiyaç sahiplerine bayramı yaşatacak.” 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -