Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Galip Öztürkten Kadir Topbaşa çok ağır itham

Galip Öztürkten Kadir Topbaşa çok ağır itham
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
207 views
02 Ocak 2021 - 23:07
Spread the love

 

İBB, Esenler’deki büyük İstanbul Otogarı’nı işleten firari işadamı Galip Öztürk’ün şirketinden amacına uygun kullanım yapılmadığı için otogarın 15 gün içinde tahliye edilmesini istedi.

AKP’li Kadir Topbaş’ın başkanı olduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Esenler’deki büyük İstanbul Otogarı’nı işleten AKP’ye yakın firari işadamı Galip Öztürk’ün şirketinden “amacına uygun kullanım yapılmadığı” için otogarın 15 gün içinde tahliye edilmesini istedi. Olaya tepki gösteren Galip Öztürk,“Darbe olsaydı bütün şirketlerimizi alacaklardı FETÖCÜ p.ler şimdi gider ayak sadece otogarı istemişler” dedi.

GALİP ÖZTÜRK’TEN MESAJ

9 Ağustos 2016 tarihli, İstanbul 17. Noterliği aracılığıyla gönderilen yazıda otopark ücreti alınması tahliye gerekçesi olarak gösterildi. Otogarın tahliyesine ilişkin İBB’nin talebini, hapis cezası olan ve yurtdışında bulunan Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk de Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

İşte Galip Öztürk’ün o mesajı:

330 FİRMA HİZMET VERİYOR

Büyük İstanbul Otogarı’nda günde 2 bin otobüs çıkış yapıyor yine bir o kadar araç da giriş yapıyor. Günde 100 bin kişinin hareket halinde olduğu Otogar’da toplam 168 yazıhane ve 330 kadar da firma bulunuyor.

Büyük İstanbul Otogarı’nın tahliyesi isteği 4 yıl önce de gündeme gelmişti.

TOPBAŞ’IN DAMADI CEMAAT’TEN GÖZALTINDA

AKP’li Başkan Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı, Cemaat operasyonundan gözaltına alındı. Bu gelişmenin ardından gözlerin çevrildiği Topbaş, “FETÖ operasyonunda damadım Ömer F. Kavurmacı gözaltına alındı. 17/25 Aralık’tan sonra damadım bu ihanet şebekesi ile yollarını ayırdığını beyan etti. Yargı süreci elbette gerçeği ortaya çıkaracaktır. Eğer damadım beyanının aksine davranmışsa hak ettiği cezayı çekecektir” demişti.  

İşte Galip Öztürk’ün yayımladığı belgeler:

Odatv.com

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -