Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

flash iddia : Erdoğan’ın köyünde AKP li herkese iş verildi

flash iddia : Erdoğan’ın köyünde AKP li herkese iş verildi
383 views
25 Ocak 2022 - 18:41
Spread the love

Memleket Partisi ize il başkanı Muhittin Bayrak Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ‘da AK Parti üyelerinin hepsine iş verildiğini öne sürerek yerel yöneticilere şöyle seslendi.

Gençağa Karafazlı –

RİZE- Memleket partisi Rize il başkanı Muhittin Bayrak, Yurt genelinde kanlı çıban kanamaya devam ediyor diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesinde AKP ‘li olan herkesin iş sahibi olduğunu öne sürerek yaşananlara tepki gösterdi.

AKP’li yerel yöneticilerin sadece kendilerine Müslüman olduğunu kaydeden Bayrak, aktaracağı olayların adaletli Rize’li bireylerin aynaya bakarak öz eleştiri yapacağına da inandığını belirtti.

Rize’de genel sorunlardan bahsedeceğini ve bire bir tanık olduğu olayları dile getirmek istediğini ifade eden Bayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesinde yaşananlara dikkat çekti.

Bayrak; il başkanı olarak sorumlu olduğum şehir Rize için keza etrafımda gelişen birebir tanık olup “artık yeter” demek istediğim sadece kendine ve etrafına Müslüman olan AKP yerel yönetimleri ve bağlı olduğu siyasi kadrolara seslenmek istiyorum.

“LİYAKATSIZ DAYI OĞLU AMCA OĞLUNA MÜDÜRLÜK VERMEKTEN UTANMAYORMUSUNUZ”

Sormak istiyorum, Allah aşkına siz sizden olmayanın sizin gibi düşünmeyenin, size oy vermeyip yalakalık yapmayanın iş alması, bir kuruma yerleşmesi neden mümkün olamıyor?  Sizden olmayan sizin gibi düşünmeyen bu devlete vergi vermiyor mu?

Rize’den ilçem olan Güneysu’da sayın cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın köyü olan merkez mahallesinde işi alamayan var mı?

Şöylede sorulabilir, Güneysu’da AKP li olup işi olmayan boşta kalan var mı? Utanmıyorsunuz?  Yüzünüz kızarmıyor mu? Cuma namazını kılmak için birbiriyle yarışıyorsunuz. Ciddi utanmıyor musunuz? resmi araçla alk…. Dolaşmaktan, sınavsız, liyakatsiz kendi kadrolarınızı yerleştirmekten, dayı oğlu, amca oğluna müdürlük vermekten utanmıyorsunuz?”

Sizden olmayanlara bu ülkede iş yok mu? diye seslenen Memleket partisi Rize il başkanı Muhittin Bayrak , “artık yeter ” diyerek ; ” yerleşen iş alan insanlarda bizim, yerleşemeyen ihtiyacı olup elinden tutulmayan, sahip çıkılmayan insanlarda bizim arkadaşımız, kardeşimiz lakin sorun şu;  yahu yeter bir de sizden olmayan fakat cidden işe ihtiyacı olan bir vatandaşa,  bir ablaya , bir kardeşe hayırlı rüya görün belki vicdanınız bir solukta olsa nefes alır.”

Muhittin Bayrak, Cumhur başkanı Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu’da yaşanan bu adaletsizlikleri hemşerisi Cumhur başkanı Erdoğan’ın bir an önce duyup müdahale etmesini istediğini dile getirdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -