Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

ERDOĞAN’IN ‘KOMÜNİSTLER’ DEDİĞİ DİRENİŞÇİLERİ MHP’Lİ BAŞKAN ZİYARET ETTİ

ERDOĞAN’IN ‘KOMÜNİSTLER’ DEDİĞİ DİRENİŞÇİLERİ MHP’Lİ BAŞKAN ZİYARET ETTİ
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
192 views
04 Eylül 2021 - 15:42
Spread the love

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İkizdere direnişçilerini komünistler diye eleştirmesi sonrası bugün İkizdere vadisi eskencidere de direnen vatandaşlara eski MHP li başkandan destek geldi.

Gençağa Karafazlı –

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün memleketi Rize’de “İyidere-İkizdere Yolu Hurmalık köyü mevkiinde bulunan Tünelleri Açılış Töreni’ ne çok az sayıda katılan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada , Eskincedere vadisinde AKP yandaşı Cengiz inşaatın yapmak istediği taş ocağına karşı yaşam alanlarının yok edilmesine karşı 4 aydan beri direnen vatandaşları şu sözlerle hedef almıştı.

“Türkiye’nin değişik yerlerinden ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya getiriyorlar. Siz bizim önümüzü kesemezsiniz” ifadesini kullanmıştı.

İkizdereli direnişçi vatandaşlar Erdoğan’ın bu sözleri sonrası sosyal medya hesaplarından tepki göstermişlerdi.

Direnişçi vatandaşlar ” bizim burada direnişimiz yaşam alanlarımız korumak içindir. Bizlerin arasında her siyasal anlayıştan insanlar vardır. Hep birlikte yaşam alanlarımızın talan edilmesine karşı direnişimize devam ettik etmeye de devam edeceğiz”

“MHP Lİ ESKİ BAŞKAN DİRENİŞÇİLERE DESTEK VERDİ”

Erdoğan’ın İkizdereli direnişçilere yönelik komünist suçlaması sonrası direnişçilerin Eskincedere vadisinde ki direniş alanında milliyetçi kimliğiyle bilinen ve Rize’de ülkü ocakları başkanlığı yanı sıra  MHP Rize eski il başkanlığı görevlerinde bulunan Zeki Mayi  direnişçilere ziyarette bulundu.

MHP li eski başkan Zeki Mayi vadilerini korumaya kararlı olan vatandaşlara “bu güzelim vadiler tüm insanlığın ortak değeridir buraların korunması hepimizin görevidir” diyerek direnişçilere  mücadelelerine başarılar diledi.

“DİRENENLER SADECE SOLCULAR DEĞİL”

MHP ‘ li eski başkan Mayı’nin İkizdere direnişçilerine ziyarette bulunması sonrası direnişteki vatandaşlar “MHP eski Rize il başkanı Zeki MAYİ ziyaretimize geldi. Kendisine destekleri için çok teşekkür ederiz. Görüldüğü gibi burada direnişte olanlar sadece solcu kişilerden oluşmuyor. Biz siyaset yapmıyoruz bizler tüm siyasal anlayıştan insanlarla yaşam alanlarımızı savunuyoruz”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -