Kuzey Teve

“EMEK HIRSIZI YAZICILAR SIRTINI DAYADIĞI FETÖ İLTİSAKLI ÇAY TV’DE DİN PROGRAMI YAPIYOR.!

“EMEK HIRSIZI YAZICILAR SIRTINI DAYADIĞI FETÖ İLTİSAKLI ÇAY TV’DE DİN PROGRAMI YAPIYOR.!
282 views
23 Nisan 2022 - 13:58
Spread the love

“EMEK HIRSIZI YAZICILAR SIRTINI FETÖ İLTİSAKLI ÇAY TV’YE YASLADI”

kuzeyteve.com

Emek hırsızı Orhan Yazıcı’lar bu kez din propagandasıyla meşruiyet kazanmaya çalışıyor.

Başkalarının yazılarını kendisi yazmış gibi çeşitli sitelerde paylaşan ve yazılarını çaldıklarından biri olan Kırşehirli gazeteci İdris Yavuz tarafından hırsızlık ve ahlaksızlıkla itham edilip hakkında suç duyurusunda bulunulan Orhan Yazıcılar’ın dini program yapmayı sürdürmesi tepkilere yol açıyor.

Başka yazarların yazılarını alıp kendisi yazmış gibi çeşitli sitelerde yayımlatan ve emek hırsızlığının ortaya çıkmasıyla çok sayıdaki takipçisinin kaybeden bir çok haber sitesinde yazdığı yazılarına son verilen  53 Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Orhan Yazıcılar, hala dini programlarla izleyicilerin karşısına çıkıyor!

Orhan Yazıcılar’ın dini program yaptığı televizyon ise hakkında FETÖ üyeliğinden soruşturma açıldığı için ABD’ye kaçmış olan Cemal Külünkoğlu’nun televizyonu olan ÇAY TV.

Hatırlanacağı gibi ÇAY TV Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Külünkoğlu’nun kardeşi olan ve ÇAY TV’de ortaklık hissesi bulunan eski Çayeli-Büyük köy Belediye Başkanı Mustafa Külünkoğlu da FETÖ üyeliğinden şu anda Kalkandere Ceza evinde tutuklu olarak cezasını çekmekte.

ABD’de de Horizon adlı FETÖ şiketlerinden birinin de sahibi olduğu belirtilen Cemal Külünkoğlu’nun hakkında soruşturma başlatılmadan önce Yönetim Kurulu Başkanı olduğu ÇAY TV şu an diğer ortaklar tarafından yönetilmekte.

‘Emek Hırsızı’ Orhan Yazıcılar, FETÖ iltisaklı televizyonlar arasında anılan ÇAY TV ‘de yıllardır program yapmakta olup, hakkındaki “yazı hırsızlığı ve ahlaksızlık’ ithamlarının yanı sıra, yargıya şikâyet edilmesine rağmen bu televizyonda “DİN” adı altında yapmakta olduğu programlarını devam ettirmekte.

Öyle anlaşılıyor ki; ortaya çıkan bunca vahim duruma rağmen başını kuma gömen ve Yazıcılar’ı hala derneğinde yönetici olarak tutan 53 Gazeteciler Derneği gibi FETÖ iltisaklı olmakla suçlanan ÇAY TV’de bu kişiye ekranlarını açmakta bir sakınca görmüyor.

Ne demişler; “Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş.”

Önümüzdeki günlerde bu emek hırsızlarının hırsızlıklarına nasıl devam ettiklerini kamuoyunu duyurmaya devam edeceğiz..

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -