Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Cinsel İstismar Sonucu Ölen Bebeğe Kimse Sahip Çıkmadı

Cinsel İstismar Sonucu Ölen Bebeğe Kimse Sahip Çıkmadı
28 views
09 Haziran 2024 - 13:11
Spread the love

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi İstasyon Mahallesi’nde 18 Mayıs 2023’te 26 yaşındaki Furkan Sevinç, geceyi sevgilisi Meryem Ö.’ye (38) ait evde geçirdi. Ertesi gün Meryem Ö., 8 yaşındaki diğer kızını alarak markete gitti.

Bu sırada Sevinç, evdeki Nisanur Ö. bebeğe cinsel istismarda bulundu. Daha sonra bebek bayıldı. Sevinç, bebeği ayıltmak için havaya atıp, tokatladı ve kafasını duvara vurdu. Bebek kendine gelmeyince Sevinç, yürüyerek hastaneye götürdü.
Sevinç, burada kendisini bebeğin dayısı olarak tanıtıp, nöbet geçirdiğini öne sürdü. Muayenenin ardından bebeğin cinsel istismara maruz kaldığı anlaşılınca Sevinç, yakalandı.
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen bebek, 21 Mayıs 2023’te hayatını kaybetti.
Olayın ardından Nisanur’un 8 yaşındaki ablası R.Ö.’nün de başkaları tarafından istismara uğradığı ortya çıkmış, küçük çocuk devlet korumasına alınmıştı.

KİMSESİZLER MEZARLIĞI’NA DEFNEDİLDİ
Çaycuma Şehir Mezarlığı’nda ‘Kimsesizler Mezarlığı’ kısmına defnedilen bebeğin cenazesine, Çaycuma Kaymakamı Mehmet Göze, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz, İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman, savcılar, hakimler, adliye personeli ve polisler katıldı.

MEZAR TAŞINI KOMİSER YAPTIRDI

Çaycuma Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilen Nisanur bebeğe ailesinden kimse sahip çıkmayınca, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde soruşturmayı yürüten komiser İbrahim Yıldız’ın cenazeyi morgdan alıp, mezar yeri ayarladığı ve defnettirdiği öğrenildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -