Kuzey Teve

Çakıcı’ya sınırsız ziyaret izni verildi

Çakıcı’ya sınırsız ziyaret izni verildi
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
73 views
03 Ocak 2021 - 12:58
Spread the love

 Alaattin Çakıcı’ya ‘sağlığı ve morali’ için akrabaları ve arkadaşlarıyla haftanın 7 günü sınırsız görüşme izni verildi.

En son Karar Gazetesi yazarlarını ölümle tehdit eden, daha önce de Selahattin Demirtaş’ı tehdit eden ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin de ziyaret ettiği organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’ya süresiz sağlık kurulu raporu verildiği ortaya çıktı. Halen Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören Çakıcı için 22 Haziran’da hazırlanan sağlık raporunda ziyaretçi sınırının kaldırılması istendi.

Hürriyet’te yer alan habere göre Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş ve Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Tekin Akça ile altı ayrı uzman doktorun imzaladığı süresiz sağlık kurulu raporunda Çakıcı’da 16 farklı türde hastalık olduğu belirtildi. Raporda bu hastalıklardan altısının ölümcül risk taşıdığı belirtilerek haftanın 7 günü saat 09.00 ile 20.00 arasında istediği isimlerle görüşebilmesi istendi.

Raporda şu ifadelere yer verildi:

“Birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü derecedeki akrabaları ve yakın arkadaşları ile haftanın 7 günü saat 09.00 ile 20.00 arasında hem sağlığı hem morali aynı zamanda helalleşme açısından bu zaman dilimleri arasında, istediği isimlerle, kişi, sayı adeti koymadan, kendisi için bu ziyaretler hastalıklarının kontrol edilebilmesi için ve morali açısından yeniden hayata bağlayabilir.”

İLGİLİ HABER: ALAATTİN ÇAKICI’DAN KARAR YAZARLARINA ÖLÜM TEHDİDİ

İLGİLİ HABER: ÇAKICI’NIN TEHDİT ETTİĞİ YAZARLAR KARAR’DAN AYRILDI

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -