Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Bu vali orada durdukça Antep’te daha çok bomba patlar

Bu vali orada durdukça Antep’te daha çok bomba patlar
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
131 views
03 Ocak 2021 - 12:49
Spread the love

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, IŞİD militanına “bey” diye hitap etmesinin ardından bu kez de canlı bomba için sarf ettiği sözlerle tepki çekti.

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, IŞİD militanına “bey” diye hitap etmesinin ardından bu kez de canlı bomba için sarf ettiği sözlerle tepki çekti. Vali Yerlikaya, “Kendisi henüz bombayla ilgili, etraftaki ev sakinlerine, komşulara da bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getiriyor” dedi.

Gaziantep’te dün IŞİD’e yönelik operasyonlar düzenlendi. İlk operasyonda 3 özel harekat polisi canlı bomba nedeniyle şehit olurken ikinci adreste de canlı bomba kendisini patlattı. Operasyonların ardından kameraların karşısına geçen Vali Ali Yerlikaya bir kez daha skandal ifadeler kullandı. Canlı bomba Mehmet Kadir Cabel’i anlatan Vali Yerlikaya’nın “Kendisi henüz bombayla ilgili, etraftaki ev sakinlerine, komşulara da bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getiriyor” ifadeleri tepki çekti.

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, kentte IŞİD’e yapılan birkaç ay önceki operasyonlar hakkında bilgi verirken de peş peşe gaflara imza atmıştı.

Vali IŞİD’li teröriste ‘bey’ diye hitap ederken, IŞİD’li teröristin Hacı Ali Durmaz olan ismini Hacer Durmaz olarak söylemişti.

Sosyal medyada Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’ya yönelik tepki mesajları geldi.

İşte Vali Yerlikaya’nın aylar önceki ve dünkü tepki çeken sözleri:

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -