Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

“Bu ülkede Allah’a emanet yaşıyoruz”

“Bu ülkede Allah’a emanet yaşıyoruz”
255 views
22 Mayıs 2021 - 8:30
Spread the love

Şarkıcı Simge Sağın, Türkiye’de kadınları koruyan yasaların yetersiz olduğunu belirterek, “Bu ülkede kadınlar olarak Allah’a emanet yaşıyoruz” dedi…

Şarkıcı Simge Sağın Posta’dan Oya Çınar’ın sorularını yanıtladı. Sağın, eski bir röportajında “Ben babamın kızı değil, oğluydum” dediği hatırlatarak, “Genelde erkek çocukları babalarıyla maça gider, ona sevgililerini anlatır ama kız çocukları daha mesafelidir ya. Ben babamla maça giderdim. Bayağı erkek muhabbeti çevirirdik. Onunla her şeyimi paylaşırdım. Bir de benim kendimi koruma amaçlı geliştirdiğim maskülen bir yanım var, bıraksanız ‘Mahmut Abi’ye bağlarım yani” ifadelerini kullandı.

Sağın, “Hiç erkek şiddetine, tacize ya da mobbinge maruz kaldın mı?” sorusuna “Kalmadım ama bu dediğim gibi benim maskülen yanımla ilgili” yanıtını verdi.

“ALLAH’A EMANET YAŞIYORUZ”

Sağın, “Kendimi hep çok iyi korudum. Biri böyle bir şey denese herhalde patlatırdım bir tane suratına. Maalesef bizi koruyan yasalar yeterli değil, bu ülkede kadınlar olarak Allah’a emanet yaşıyoruz. Elimize öfke, kızgınlık ve kırgınlıkla dolu bir top bıraktılar. Kahır dolu o top. Şu an bu konuyu konuşurken bile sinirden ellerim terliyor” ifadesini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -