Kuzey Teve

“BEN AKP YE KÜSMEDİM YOLA DEVAM”

“BEN AKP YE KÜSMEDİM YOLA DEVAM”
212 views
06 Nisan 2022 - 13:49
Spread the love

Çayeli Eski belediye başkanı milli eğitim müşaviri Mustafa okur ile ilgili “EVDE OTURUP MAAŞ ALIRSAM HESABA ÇEKİLİRİM” şeklinde yayınladığımız haber sonrası haber sitemize açıklamalarda bulundu.

“BEN AKP YE KÜSMEDİM YOLA DEVAM”

GENÇAĞA KARAFAZLI

RİZE- İki gün önce telefonla görüştüğümüz ve açıklamalarına yer verdiğimiz Çayeli Büyük köy eski belediye başkanı Mustafa Okur haberimiz sonrası yeniden özel açıklamalarda bulundu.

AKP ile küs olmadığını ve mücadeleye devam ettiğini açıklayan okur şunları söyledi;

“Haberde iki tane yanlışlık var. Benim müşavir olarak göreve başlama tarihim Resmî Gazete ‘de yayımlanış tarihi 03 Haziran 2016 dır. Siz onu bir yıl öncesine almışsınız. Konuşmamın hiçbir yerinde beni Belediye Başkanı Hayati YAZICI yapmadı demedim. Sizin sorunuz üzerine Sayın HAYATİ YAZICI BEYLE aramızda geçen bir olaydan bahsettim. Onu da yazmışsınız zaten. Benim başkan olmadığımdan dolayı hiçbir derdim olmadı ve buna kim sebep oldu diye de araştırmadım. Kader deyip geçtim. Benim aday gösterilmememin nedeni olarak ben kimsenin ismini vermedim. Aday gösterilmem ne kadar demokratik ise gösterilmemem de o derece doğaldır. Belediye başkanı olmamam dünyanın sonu demek değildir. Kişiler kendi zihinlerinden geçenleri birinin ağzı ile söylenmiş gibi göstermek doğru olmasa gerekir.

“ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE ASLA KÜSMEDİM VE KÜSMEM DE. DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Başkalarının siyasi hesapları varsa beni ilgilendirmez. Partilerinin kurucuları, yönetim kadroları var onların aldığı her karara kendi adıma saygı duyarım. Benden sonra başkan kim olmuş veya olmamış beni ilgilendirmez. Hesabı Parti Genel Merkezi sorar. Ben başkanlığı bırakalı 8 yıl oldu. Sadece bu makam değil, oturduğum koltuktan kalktıktan sonra, oturan kişiye hayırlı olsun, derim ve dedim de. Ben mezara kadar sözümde duran bir kişi olarak anılmak isterim. Sayın Bakanım Hayati YAZICI Beyle görüşürüm asla küsmedim o yazıdaki beni görevden o aldı sözleri bana ait değildir. Devletimin menfaatleri her zaman kendi menfaatimden önde gelir. Selam ve dua ile Allah’a emanet olunuz.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -