Kuzey Teve

ARTVİN’DE KORKUTAN KAZA UCUZ ATLATILDI

ARTVİN’DE KORKUTAN KAZA UCUZ ATLATILDI
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
36 views
03 Ocak 2021 - 11:59
Spread the love

 3 aracın karıştığı kazada 3 kişi hafif şekilde yaralandı

Hayati Akbaş

Artvin Çayağzı Mahallesi DSİ Bölge Müdürlüğü giriş mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 3 araç birbirine girdi. Korkutan kazada araçlarda maddi hasar meydana gelirken, 3 kişi de hafif şekilde yaralandı.

Artvin Çayağzı Mahallesi DSİ Bölge Müdürlüğü Giriş Mevkii Cevizdibi Sokak dönemecinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi hafif şekilde yaralandı. Kazaya 3 araç karışırken kazanın bir aracın hatalı sollaması üzerine meydana geldiği öğrenildi.

Kaza da 3 ayrı araçta bulunan 3 kişi hafif şekilde yaralanırken, kazada yaralanan kişiler Artvin Devlet Hastanesi’ne kontrol için gönderildiler. Kaza yerine gelen trafik polisleri tarafından kazaya ilişkin tespitler yapılırken, kaza yerine getirilen çekiciler vasıtasıyla iki araç Artvin Sanayi Sitesi’ne götürülürken kazaya karışan üçüncü araç ise çevredeki vatandaşların yardımları ile kaza yerinden kaldırıldı.

Kazaya karışan araçlarda ciddi oranda maddi hasar meydana gelirken, hatalı sollama sebebiyle yaşanan bu kazada can kaybının olmaması ise büyük bir şans olarak nitelendirildi.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -