Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Anzer balını dünyaya tanıtan Yılmaz Prof. Dr. Haberal’ a Anzer balı hediye etti ağırladı

Anzer balını dünyaya tanıtan Yılmaz Prof. Dr. Haberal’ a Anzer balı hediye etti ağırladı
209 views
10 Haziran 2024 - 17:53
Spread the love

GENÇAĞA KARAFAZLI

Sahte Anzer balı satışlarına karşı mücadele eden Anzer SS, Anzer çiçekli 1, tarımsal kalkınma kooperatifi başkanı organik Anzer bal üreticisi İshak Yılmaz geçen ay Paris’ten ödülle dönmesinin ardın bu kez Ankara’ya giderek , Türk cerrah, akademisyen. 3 Kasım 1975’te Hacettepe Hastanesi’nde Türkiye’deki ilk organ naklini gerçekleştiren dünyaca tanınan Başkent Üniversitesi’nin kurucusu Rize Spor sevdalısı Mehmet Haberal,’a gerçek Anzer balı hediye etti ardından Rize spor forması verdi.

İshak Yılmaz, “Mehmet Haberal hocamın başarıları her daim bizleri mutlu kılmıştır. Kendisine çalışmalarına hem de uzun sağlıklı yaşam diledim. Bizleri sevgi ile keyifle karşıladı. Bizde kendisine organik Anzer balı hediye ettik ardından Rize Spor sevdalısı bir isim olması nedeniyle de Rize Spor forması taktim ettik.”

Ne olmuştu:

Dünyanın en prestijli bal yarışmalarından biri olan ve bu yıl düzenlenen Paris International Honey Awards (PIHA) 2024’te, APİMAYE’nin katkıları ile yarışma sürecine dâhil olan Türk arıcıları, aralarında İtalya Tarımsal Araştırma ve Ekonomi Konseyi (CREA) üyelerinin de yer aldığı jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Anzer SS, Anzer çiçekli 1, tarımsal kalkınma kooperatifi başkanı organik Anzer bal üreticisi İshak Yılmaz Anzer Balı ile altın ödül almaya hak   kazanmıştı…

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -