Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

AKP İLÇE BAŞKANI HAVUZ İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER’E YÖNELİK PROVOKATİF SALDIRILARI SAVUNDU “BİZE HAKARET ETTİLER”

AKP İLÇE BAŞKANI HAVUZ İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER’E YÖNELİK PROVOKATİF SALDIRILARI SAVUNDU “BİZE HAKARET ETTİLER”
230 views
20 Mayıs 2021 - 21:12
Spread the love

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İkizdere ziyaretinin yankıları devam ediyor.

HÜSEYİN ALTUN

AK Parti İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda” Neden yüzlerce araçla baskın yapar gibi buraya gelindi? Amaç neydi” diyerek İkizdere ziyaretine tepki gösterdi.

SÜREKLİ TEHDİT VE HAKARETLER SAVURDULAR
İYİ PArti Genel Başkanı Meral Akşener’in İkizdere ziyaretini değerlendiren AK Parti İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz: “İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener farklı illerden yüzlerce insanla beraber bugün İkizdere’ye geldi.Vatandaşlarımızın derdini dinlemeye gelirken (!) neden yüzlerce araçla baskın yapar gibi buraya gelindi? Amaç neydi? Heyettekiler ilçeye giriş yaptığı andan itibaren vatandaşa sürekli küfür, tehdit ve hakaretler savurdu.” dedi.

ESNAFA VE BASIN MENSUPLARINA YUMRUKLARLA SALDIRDILAR
Esnafa ve Basın mensuplarına yumruklarla saldırdıklarını söyleyen Havuz memleketimize gelmeden bir kaç gün önce böyle bir açıklama yapması da düşündürücüdür diyerek: “Akşener’e, Cumhurbaşkanımızı Netanyahu’ya benzetmesi konusunda soru sormak isteyen vatandaşa, heyette ki bir kadın küfür etti ve sataşmalara başladılar.Vatandaşımızı dinlemek için buraya geldiklerini söylediler fakat soru soran vatandaşlara, esnafa ve basın mensuplarına yumruklarla saldırdılar. Akşener’in, Cumhurbaşkanımızın memleketine gelmeden birkaç gün önce böyle bir açıklama yapması da düşündürücüdür. Rize vatanına, milletine, bayrağına ve lideri Recep Tayyip Erdoğan’a bağlıdır. İkizdere misafirperverdir fakat böyle bir benzetmeyi kabul etmesini de kimse beklemesin. ” ifadelerini kullandı.

OLAYRİZE

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -