Kuzey Teve

2 MHPli 1 AKPli 3 belediye başkanı dua ile berber dükkanı açtı

2 MHPli 1 AKPli 3 belediye başkanı dua ile berber dükkanı açtı
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
122 views
02 Ocak 2021 - 23:32
Spread the love

 Kastamonu’nun Küre ilçesinde Sinop’un Boyabat İlçesi AKP’li Belediye başkanının da iştirak ettiği tören ile dualar eşliğinde berber dükkanı hizmete açıldı.

Küre ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Kamil Aydınlı, yine Kastamonu Bozkurt ilçesi MHP’li Belediye başkanı Abdullah Bozkurt Ekeş ve Sinop’un Boyabat ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın da hazır bulunduğu tören ile Küre ilçesinde bir berber salonu hizmete açıldı. Açılış öncesi ise dualar okundu.

KÜRE’SEL AÇILIŞ OLDU

Halksesi.com sitesinden Mete Çağdaş’ın haberine göre, dua sonrası kesilen kurdele ile hizmet açılan berber dükkanı için konuşma yapan AKP’li başkan Şefik Çakıcı “İnşallah benim ayağım uğur getirir, rabbim bol kazanç nasip eder” dedi.

İkisi MHP’li, biri AKP’li 3 belediye başkanının berber dükkanının açılışını yaptığını öğrenen Küreli vatandaşlar ise “ Sonunda bunu da gördük ülke menfaati için bir araya gelemeyen MHP ile AKP’li siyasetçiler, fakat berber dükkanı açılışı için bir araya gelebiliyorlar. İlçemiz Küre’de bir berber dükkanı ,3 belediye başkanının katılımı ile KÜRE’sel bir açılış gibi oldu (!) “Diyerek,berber açılışını ti’ye aldılar!

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -