Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Zamları eleştiren MHP’li vekil partiden ihraç ediliyor

Zamları eleştiren MHP’li vekil partiden ihraç ediliyor
284 views
06 Nisan 2022 - 12:32
Spread the love

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk, Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy’un disiplin kuruluna sevkiyle ilgili, “Parti üyeliğinden kesin çıkarma için işlemler başlatıldı” dedi.

MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, “Enflasyon açıklanan rakamların üzerinde, zamlar milletin belini büküyor” demecinin ardından partisinden ihraç ediliyor. MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Öztürk konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kayseri milletvekili olan Mustafa Baki Ersoy, tüzüğümüz uyarınca tedbirli olarak, parti üyeliğinden ‘kesin çıkarma cezası’ ile tecziyesi için Merkez Disiplin Kurulumuza sevk edilmiş olup, parti üyesi hakkında disiplin işlemleri başlatılmıştır” dedi.

NE DEMİŞTİ?

Enflasyon rakamları ve Türkiye ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, vatandaşın enflasyondan muzdarip olduğunu belirterek, “Açıklanan rakamların üzerinde enflasyon oranları var. Zamlar bu milletin belini büküyor. Bunlar gerçek. Bunları görmemezlikten gelemeyiz. Bunları konuşmamız gerekiyor. Bunları yok sayamayız. Bir şey yok saydığınızda problem ortadan kalkmıyor ve bu tepkiyi getiriyor” demişti.

(DUVAR)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -