Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Erdoğan’ı savundu ve!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Erdoğan’ı savundu ve!
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
221 views
13 Ağustos 2021 - 19:27
Spread the love

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, partisinin düzenlediği bir etkinlikte yaptığı konuşmada “Temel şartlarda anlaştığımızda ittifak yoluna da gidebiliriz” diye ifade etti.

Çolak, “Üretime ağırlık vereceğiz. Ağır sanayiyi öne alacağımız parti politikalarımız var. Adaleti ön plana çıkaran politikalarımız var. Temel şartlarda anlaştığımızda ittifak yoluna da gidebiliriz” dedi.

Muş’tan Bitlis’e gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çolak, il binasını ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulundu. Seçim çalışmalarına değinen Çolak, tek hedeflerinin Fatih Erbakan’ı cumhurbaşkanı yapmak olduğunu kaydederek, şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda bunda kararlıyız ve tek başına seçime girme konusunda da kararlıyız. O günkü şartlar, seçmen, teşkilatlarımız nasıl karar verirse ona göre oturup alacağımız ortak kararla seçime gireceğiz. Bizim olmazsa olmazlarımız vardır. Üretime ağırlık vereceğiz. Ağır sanayiyi öne alacağımız parti politikalarımız var. Adaleti ön plana çıkaran politikalarımız var. Bu temel şartlarda anlaştığımızda ittifak yoluna da gidebiliriz” 

Muhalefete eleştiri

Afetler üzerinden hükümeti eleştiren muhalefetin tutumunu da değerlendiren Cemil Çolak, “Sayın Cumhurbaşkanı’mıza ağza alınmayacak kelimeler sarf ediyorlar. Böyle ana muhalefet olmaz. Bu zatı beğenirsin, beğenmezsin bu ülkenin cumhurbaşkanıdır. Bu ülkede yüzde 50 küsur oy alarak seçilmiş bir cumhurbaşkanıdır. Türk bayrağını temsil eden amirimiz, büyüğümüzdür. Kendisinin siyasi politikalarını eleştiririm lakin makama gelince Türk milletinin cumhurbaşkanıdır. Senin ona ağza alınmayacak kelimeleri kullanma hakkın yoktur” diye ifade etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -