Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

VALİLİK BASIN MÜDÜRLÜĞÜ HALKIN PARASINI KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİYOR ?

VALİLİK BASIN MÜDÜRLÜĞÜ HALKIN PARASINI KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİYOR ?
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
219 views
07 Ekim 2021 - 14:21
Spread the love

Halkın parası böyle peşkeş çekiliyor!

Rize de görev yapan bazı basın Mensuplarına Mehmet Akif’in hayatını, önemini kavratmak için bedava Mehmet Akif filmi izletmeye kalkmak hangi aklın eseri?

kuzeyteve.com

Aldığımız bilgilere göre Rize Valiliği il basın halkla ilişkiler Müdürlüğü, vizyonda olan Mehmet Akif filmini  bedava izlesinler diye Rize’de ki bazı basın mensuplarına tanesi …. TL’den … adet bilet almış valiliğin kasasından 890 TL de para ödemiş .

Valilik il basın halkla ilişkiler Müdürlüğü Basın mensuplarının ceplerinden bilet ücretini ödeyerek böyle filmi izleme ihtiyacı duymayacaklarına inanmış olacak ki, bilet alıp onlara hediye etmiş!

Rize basını İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif’in Milli Mücadeledeki rolünü, İstiklâl Marşının hikayesini Valilik özel kaleminin ücretsiz bilet teminiyle öğrenecekse bu tabloya üzülmek gerek.!

Bugüne kadar, bu tür filimleri basın seyredip, topluma duyurur, izlenmesini salık verirdi. Demek Rize’de işler tersine yürüyor, valilik il basın ve halka ilişkiler müdürlüğü özel kalem izleyip, basına tavsiye ediyor. Belki, bilet ücreti ödeyemezler diye de bilet ücretlerini de valilik kasasından ödettiriyor.

Böylesi olumsuz bir durumdan halkın parasının peşkeş çekildiğinden il valisi Kemal Çeber’in haberdar olduğunu düşünemiyoruz çünkü,  halkın paralarını basın mensuplarına peş keş çekilmesine vali Çeber’in müsaade etmeyeceğini düşünüyoruz.

Rize valiliği il basın halka ilişkiler müdürlüğü daha öncede vatandaşların aşı olması için hazırladığı  videoda vali Kemal Çeber ve sağlıkçılara yer vermemiş tam aksine,  yüzlerce çay üreticisini sömüren bazı kurumların başkanları ile toplumsal karşılığı olmayan bazı isimlere yer vererek büyük tepki çekmişti.

Şimdi merak edilen konu şu:

Rize il basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü halkın tepkisini çekecek vali Kemal Çeber’i kamuoyu nezdinde zor duruma bırakacak bu tür uygulamaları neden ısrarla yapmaya çalışıyor ?

Bu soruların cevabını, il basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü görevine getirilen ismin nerelerden nasıl ve kimlerin aracılığıyla getirildiği FETÖ ile her hangi bir bağlantılar oluşmuş mu ? bütün bunlar önümüzdeki günlerde tartışılacak konularla ortaya çıkacak.

 

Rize valiliği basın müdürlüğü 890 TL para bilete ödemiş..

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -