Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

TWTTER TOROSCULARI!..

TWTTER TOROSCULARI!..
Fakir Yılmaz( [email protected] )
296 views
08 Nisan 2022 - 20:22
Spread the love

Bir zamanlar istihbarat için kullanılan daha sonra kapitalist sistemden pay alma adına halka da açılan internet dünyasının baş aktörlerinden olan twtterın başlattığı yeni bir uygulama bu günlerde bir hayli reyting alıyor.
Sosyal hayatı bitiren, sanal ortamın baş aktörü twtterın başlattığı sohbet odaları adlı yeni uygulaması bir zamanlar stk’larda, toplantı salonlarında hatta kahvehane ve imecenin diğer bir versiyonu olan kadınların yardımlaştığı günlerde bir araya gelen insanlar artık buralarda konuşup dertleşerek sabahlara kadar ülkeyi hatta dünyayı kurtarıyorlar(!).
Köy ahalisinin çeper dibi diye adlandırdığı bir ortam olarak da değerlendirilebilecek olan bu odaların bir de tetikçileri ve tahrikçileri var.
Hatta adaletin, hukukun ve insan haklarının olmadığı yönündeki iddiaların ardında mafya gibi hortladıkları ileri sürülen ve bir zamanlar yani Çiller dönemindeki beyaz olmasa da twtter toroscuları var.
Ve yüzme bilmeyen benim gibi safların pat diye daldığı bu deryada ulusalcı takımın yanında koltukları elden giden, siyasi anlayış nedeniyle işleri kesilenlerin yanı sıra çoğu istihbaratçı ses tonuyla bir çok kişinin dolduruşlularıyla tahriklerine gelinmekte.
Yani sohbet odası diye açılan twtterın bu yeni uygulaması önümüzdeki günlerde bir çok kişinin başına iş açacağı gibi beyaz, pardon twtter toroscularına ve trollere iş çıkaracak gibi.
Dikkat derim!..

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -