Kuzey Teve

TRABZON’DA TANIMADIĞI KİŞİ TARAFINDAN SOKAK ORTASINDA DARP EDİLEN KADIN SALDIRGANDAN ŞİKAYETÇİ OLDU.(Video Haber)

TRABZON’DA TANIMADIĞI KİŞİ TARAFINDAN SOKAK ORTASINDA DARP EDİLEN KADIN SALDIRGANDAN ŞİKAYETÇİ OLDU.(Video Haber)
284 views
25 Ağustos 2023 - 11:25
Spread the love

GENÇAĞA KARAFAZLI-ÖZEL HABER

Düzce’de yaşayan memleketi Trabzon’a akrabalarına tatile giden Keziban Koç (26) kuzeniyle beraber kaldığı eve gitmek için yolda yürürken Gürcistan plakalı bir araçtan inen tanımadığı Cansu Uzun (25) adlı kadının tekme tokat saldırısına uğrayarak darp edildi. Vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri oluşan Keziban Koç önce hastaneye ardından polise giderek saldırgan Cansu Uzun’dan şikayetçi oldu.

Saldırganın “bana neden bakıyorsun” diyerek araçtan inen ve kendisine saldıran kadını hayatında hiç tanımadığını ifade eden Keziban Koç yaşadıklarını kuzeyteve habere  anlattı:

“BANA NEDEN BAKTIN DİYEREK SALDIRDI”

20 Ağustos 2023 tarihinde Trabzon’da darp uğradım yürüme seyir halindeyken siyah lüks bir araba arabanın içerisinde bir kadın bir erkek kadın bana bakar durumda ben de ona bakıyorum, kadın bana bakınca ben de ona bakma isteği duydum içimden, bakarken bir anda önümden geçti arabayla ben de kuzenime dönüp dedim ki neden bana bakıyorlar? Daha sonrasında Kadın arabaya durdurdu ve Arabadan aşağı indi bana “sen neden bakıyorsun?” dedi. Ben de dedim ki sen bana baktığın için ben de sana baktım. Ondan sonra “arabanın içinde ne var ki neye bakıyorsun” deyince ben de hani ben kocana ya da eşine ya da sevgiline bakacak durumda değilim, sen beni neyle itham ediyorsun dedim. Seni döverim diyerekten saçıma yapıştı aynen saçım şu şekilde topuz vardı saçımda saçıma yapıştı ve benim kafamı aşağıya eğerek göğsümün olduğu yere omuzuma, enseme daha sonrasında yüzümdeki çizikler kendisi yaptı. (Omuzumdaki çiziği şöyle de göstereyim şurasında da morluk var)  Ondan sonrasında kuzenim bizi ayırmaya çalışırken kuzenimi de darp etti. Onun da kollarına vurdu ondan sonrasında ben de beni artık bırakması için ben de onun saçını çektim. Daha sonrasında ayırıldığımız zaman kendisini arabadan inen erkek onu alıp yukarı doğru bayıra doğru çıkmaya başladı. Daha sonrasında benim de telefon geldi Video geldi aklıma ve telefonu elime aldım video çekmeye başladım “Sen benim kim olduğumu biliyor musun beni nasıl döversin diye seslendim” Seni şikâyet edeceğim rapor alacağım diye seslendim aynı şekilde videolarda da var zaten. Ondan sonra yanındaki erkek arabaya bindirdi onu daha sonrasında gittiler.

“HEM CİNSİMİN BANA BUNU YAPMASINDAN UTANDIM”

Ben hemen 112’yi arayarak polis çağırdım memur beyler geldi güvenlik kameralarına bakıldı daha sonrasında Hastaneye götürüldüm rapor alındı göğsüme vurduğu için röntgen bile çekildi ardından karakola gittik karakola gittiğimizde zaten benden önce gitmişlerdi benden önce oradalardı karşılaşmamamız için beni farklı bir odaya aldı memur beyler ifademi alabilmek için benim ifademe ve kuzenimin ifadesi verdik. Ben kadınlığımdan ilk defa utandım hemcinsimim bana bunu yapmasından utandım. Yani ben normalde her zaman darp edilen kadınların yanındayım her zaman bunu da sosyal medyamda da yansıtıyorum. Dün ben darpa uğradım bir kadın tarafından bir yani psikopat diyeceğim psikopat tarafından bir darpa uğradım ben o kadar çok üzülüyorum ki Düzce’de yaşıyorum buraya misafirliğe geldim kendimi memleketimde dayak yedim bir kadın tarafından. Bir insan bir insanı dövemez ne olursa olsun dövemez”

Emniyet yetkilileri olayla ilgili tarafların ifadesini aldıklarını saldırganın daha önce de benzeri olaylardan dolayı hakkında şikayetlerin olduğu belirtildi.

Yaşanan olayın görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -