Kuzey Teve

“Tasmayı tutanlar ayaklarını denk almazlarsa…”

“Tasmayı tutanlar ayaklarını denk almazlarsa…”
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
170 views
03 Ocak 2021 - 14:05
Spread the love

 

Hükümete yakın Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan ile eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun seçim kampanyalarının eski danışmanı Atılgan Bayar birbirine girdi.

Hükümete yakın Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan ile eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun seçim kampanyalarının eski danışmanı Atılgan Bayar birbirine girdi. Davutoğlu’nun eski danışmanı Atılgan Bayar, Hilal Kaplan’ın Fethullah Gülen’e şiir yazdığını hatırlatarak Kaplan’ın eşi Süheyb Öğüt ile ilgili “Davutoğlu’na alçakça saldıran, Serhat Albayrak tarafından korunan FETÖcü Armoni’nin kurucusunun oğludur” dedi. Hilal Kaplan ise “Karanlık ilişkileri herkesin malumu bazı tipler, kişisel çıkarları için, birilerine köpeklik yapmak için havlamayı sürdürüyor” diye yanıt verdi.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun seçim kampanyalarının eski danışmanı Atılgan Bayar, Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan ve eşi Süheyb Öğüt’ü hedef aldı. Bayar, Twitter’da “Süheyb Öğüt, Davutoğlu’na alçakça saldıran, Serhat Albayrak tarafından korunan FETÖcü Armoni’nin kurucusunun oğludur. Eşi Hilal Kaplan, (o da Sabah yazarıdır) ve Feto’ya şiir yazmıştır… Ve Pelikan!.. Darbe süreci; Pelikan’ın Davutoğlu’na saldırısı ile başlamıştır!” diye yazdı. Davutoğlu’nun istifası öncesinde ortaya çıkan Pelikan dosyasının Öğüt tarafından yazıldığı iddia edilmişti.  Bu haber Odatv’den çalınmıştır.

İşte o mesajlar:

Atılgan Bayar, sosyal medyada Hilal Kaplan ve eşi Süheyb Öğüt’ü Cemaat üzerinden hedef alan mesajları da RT’ledi. Mesajlarda Cemaat operasyonlarında Hilal Kaplan’ın eşi Süheyb Öğüt’ün babası Salim Öğüt’ün hedef alındığı ve bağlantıları aktarılıyordu.

İşte o mesajlar:

HİLAL KAPLAN’DAN YANIT

Hilal Kaplan, Atılgan Bayar’ın açıklamalarına Sabah gazetesindeki bugünkü yazısında isim vermeden yanıt verdi. “Maalesef fırsatçılar, kriz anlarını da ‘nakde’ çevirmek peşinde koşmayı sürdürüyor” diyen Hilal Kaplan şöyle devam etti:

“Karanlık ilişkileri herkesin malumu bazı tipler, kişisel çıkarları için, birilerine köpeklik yapmak için havlamayı sürdürüyor. Ne var ki, köpeklere takılanlar istikamete varamazlar. Dolayısıyla bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da köpekleri muhatap almaya lüzum yok. Ancak tasmayı tutanlar ayaklarını denk almazlarsa, bu çirkinliği deşifre etmeye mecbur kalacağım. Alnı ak olanlar için, şeffaflık en büyük güçtür.”

Odatv.com

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -