Kuzey Teve

Tacizci, AKPli vekilin akrabası çıktı

Tacizci, AKPli vekilin akrabası çıktı
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
176 views
02 Ocak 2021 - 21:35
Spread the love

 Ümit Özdağ, Kilis’te 14 çocuğa tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan okul müdürünün bir AKP milletvekilinin akrabası olduğu için taciz olayının kapatılmaya çalışıldığını öne sürdü.

Bülent Karslıoğlu / OdaTv-   MHP’den ihraç edilen ve referandumda Hayır oyu için kampanya çalışması başlatan Gaziantep bağımsız milletvekili Ümit Özdağ, Samsun’da basın toplantısı düzenledi.

Kilis’te bir ilköğretim okulu müdürünün 14 çocuğa cinsel taciz suçlaması ile tutuklandığını hatırlatan Özdağ, bu müdürün bir AKP milletvekilini akrabası olduğu ve ailelerin suçlamaları geri almaları için baskı uygulandığını öne sürdü. Özdağ ayrıca, Kilis’te bir başka okulda taciz olayı yaşandığını, olayın kapatıldığı, işlem yapılmadığı ve öğretmenin başka okula atandığını iddia etti.

Kilis Merkez Hasan Sünnüoğlu Ortaokulu Müdürü M. P. öğrencileri taciz ettiği gerekçesiyle tutuklandı.Olay, zihinsel engelli bir öğrencinin müdür tarafından taciz edildiğini ailesine söylemesi ile açığa çıktı. Velilerin şikayeti üzerine müdür gözaltına alınıp önceki hafta tutuklandı. Müdürün bir AKP milletvekilinin akrabası olduğu öne sürüldü.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -