Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

SOKAK KEDİSİ AKP RİZE İL BAŞKANINA BÖYLE SESLENDİ “BİZİ TEHDİT ETME GEL BERABER SOKAĞA ÇIKALIM”

SOKAK KEDİSİ AKP RİZE İL BAŞKANINA BÖYLE SESLENDİ “BİZİ TEHDİT ETME GEL BERABER SOKAĞA ÇIKALIM”
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
215 views
27 Ekim 2021 - 10:39
Spread the love

AKP Rize İl Başkanı İshak Alim’in youtube kanalı “Sokak Kedisi” ne yönelik sarf ettiği sözlerin medyada yer alması sonrası sokak kedisi imtiyaz sahibi Ebru Uzun tepki gösterdi.

kuzeyteve.com

İl başkanı Alim’in kendilerini hedef göstererek bir yerlere varamayacağını belirten Uzun , sokağın sesinden haberi olmayanların siyaset yapamayacağını ifade ederek Alim’e tepki gösterdi

“YAKLAŞIMI DEMOKRATİK ANLAYIŞTAN UZAK”

Uzun  ,özel twitter hesabından yaptığı paylaşımda; ” AKP Rize İl Başkanı İshak Alim’in “Sokak Kedisi” ekibini hedef göstererek yapmış olduğu açıklamayı kınıyor, “Sokakları biz basmalıyız” ifadesindeki yaklaşımlarının demokratik anlayıştan uzak olduğunu belirtmek istiyoruz! Biz sokakları basmıyor halkın sesini ifade özgürlüğü kapsamında kamuoyuyla paylaşıyoruz.”

“GÖREVİN SOKAK BASMAK DEĞİL SOKAĞI DİNLEMEK OLMALIDIR”

Bir siyasetçinin hele hele iktidar partisi il başkanının görevinin sokak basmak değil sokağın nabzını tutmak olduğuna dikkat çeken Uzun, “Sokak Kedisi olarak AKP Rize İl Başkanı İshak Alim’e görevinin sokakları basmak olmadığını üzülerek hatırlatıyoruz! Halkın nabzını Sokak kedisi kanalından takip ediyor olmasını bir siyasetçiye yakıştıramıyor, Kendisini de Sokaklardan Yükselen sesleri tıpkı bizim gibi bizzat sokağa inerek dinlemeye davet ediyoruz! Sokaklar hepimizin “Kedisiyle” “Kaplumbağasıyla”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -