Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Sedat Peker’in avukatından açıklama: Gözaltında değil, kendisiyle konuştum

Sedat Peker’in avukatından açıklama: Gözaltında değil, kendisiyle konuştum
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
280 views
07 Aralık 2021 - 12:41
Spread the love

Avukat Ersan Barkın, gözaltında olduğu iddia edilen Sedat Peker’e ilişkin televizyon programcısı Tuncay Molleveisoğlu’na açıklama yaptı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın’ın, daha önce ulaşamadığını belirttiği müvekkiline bir yakını üzerinden ulaştığı öğrenildi.

Sedat Peker’in kaldığı Birleşik Arap Emirlikleri’nde paylaşım yapmasının engellendiği ve gözaltına alındığı iddiaları basına yansımıştı. Katar merkezli El Cezire televizonunun internet sitesinden yayınlanan bir haberde, önce Peker’in gözaltına alındığı yazılmış, ardından söz konusu bilgiyi teyit edemedikleri için haberi geri çektiklerini açıklamışlardı.

İLGİLİ HABER
Sedat Peker'in yakını: Bu sabah itibarıyla irtibat kuramadık

Sedat Peker’in yakını: Bu sabah itibarıyla irtibat kuramadık

‘Sedat Peker ile dün akşam irtibatımız vardı ama bu bu sabah itibarıyla irtibat kuramadık’

TELE1’de dün yayınlanan “Anında Manşet” adlı programda Tuncay Mollaveisoğlu, Peker’in avukatı Ersan Barkın’la görüştüğünü anlattı. Mollaveisoğlu, Barkın’ın telefon aracılığıyla Peker’in bir yakınına ulaştığını söylediğini aktardı. Mollaveisoğlu, avukat Ersan Barkın’ın, Peker hakkındaki iddialara ilişkin, gözaltının söz konusu olmadığını söylediğini ifade etti. Mollaveisoğlu, Barkın’ın sözlerini şu şekilde aktardı: “Bir gözaltı söz konusu değil, hatta ulaştığım yani bendeki numara ile bir yakını üzerinden kendisi ile iletişim kurabiliyorum.”

İLGİLİ HABER
'Sedat Peker gözaltında' haberine yalanlama: Tercüme kargaşası

‘Sedat Peker gözaltında’ haberine yalanlama: Tercüme kargaşası

El Cezire, Sedat Peker’in BAE yetkilileri tarafından gözaltında olduğunu ve uzun süredir iadesini talep eden Türkiye’ye iade edilebileceğini ifade ettiği cümlesini kaldırdı.

‘PEKER’İN TELEFON ERİŞİMİ KISITLANMIŞ OLABİLİR’

 

Barkın’ın, Peker’le doğrudan telefon üzerinden konuşamayıp o sırada yanında bulunan bir yakını üzerinden konuşmuş olmasını değerlendiren Mollaveisoğlu, “Belli ki Sedat Peker’in telefon erişimi de kısıtlanmış ” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN