Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Samsun Eğitim Sen’den yol tepkisi “YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAMADAN BU SORUNU ÇÖZÜN”

Samsun Eğitim Sen’den yol tepkisi “YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAMADAN BU SORUNU ÇÖZÜN”
233 views
02 Mart 2021 - 21:40
Spread the love

Samsun Eğitim Sen’den yol tepkisi
“YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAMADAN BU SORUNU ÇÖZÜN”
Gençağa KARAFAZLI
Karar alıcılara bir kez daha sesleniyoruz:
Samsun Eğitim Sen şube başkanı Arzu Topaloğlu 2018 yılı Şubat ayında mevcut binasına taşınan Aziz Atik Fen Lisesi okulunun yolunun yapılmamasına tepki gösterdi.
Başkan arzu Topaloğlu “Günde yüzlerce öğrencinin, velinin, vatandaşın kullandığı yolun bir an önce yapılması gerekirken, onca şikâyete rağmen yetkililerin bu soruna yönelik hiçbir çözüm üretmediklerini kaygıyla izlemekteyiz.
“YAPTIĞIMIZ UYARILAR DİKKATE ALINMADI”
2018 yılı Şubat ayında mevcut binasına taşınan Aziz Atik Fen Lisesi okulunun yolunun yapılmaması Eğitim-Sen olarak daha önce yaptığımız uyarının dikkate alınmaması, aynı zamanda yolu kullanmaya çalışan öğrenci ve velilerin de şikâyetlerine rağmen sorunun çözülmemesi bize bu açıklamayı yapma ve yetkilileri yeniden uyarma ihtiyacı hissettirmiştir.

“DERİN ÇUKURLARDAN YOL KULLANILMIYOR”
Samsun Aziz Atik Fen Lisesi 2018 yılı şubat ayında mevcut binasına taşınmıştır. Okulda 200’ü yatılı toplam 500 civarında öğrenci eğitim almaktadır. Yağmurlu hava şartlarında çamur ve derin çukurlar yüzünden bu yol kullanılamamaktadır. Yetkilileri bu yolla ilgili olarak okulların yüz yüze eğitime başlamadan önce sorunun çözümü için harekete geçmeye “yeniden” çağırıyoruz.
“ONCA ŞİKAYETE KULAKLARI KAPALI”
Çok sayıda öğrencinin, velinin, vatandaşın kullandığı yolun bir an önce yapılması gerekirken, onca şikâyete rağmen kulakların kapalı olması tarafımızca sorgulanması gereken bir durum olarak görülmektedir. Bu yolun bir an önce yapılması için daha önce diğer şehirlerde görülen ve ciddi yaşam kayıplarına yol açan vakaların mı yaşanması gerekir!
Bizler Eğitim Sen Samsun Şubesi olarak konunun takipçisi olacağımızı tüm kamuoyuna bir kez daha duyuruyoruz.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -