Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Sağlıklı Ol Projesi Sonlanıyor

Sağlıklı Ol Projesi Sonlanıyor
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
200 views
02 Ocak 2021 - 19:25
Spread the love

 2012 yılında Avrupa Komisyonu ve Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen proje kapsamında Güneysu Yavuz Selim Lisesinden 8 öğretmen ve idareci 4 öğrenci yurtdışı hareketliliklere katıldı. Sağlıklı Yaşam, dengeli beslenme ve spor yapma konularında öğrencilerin bilinç düzeyini artırmayı hedefleyen proje kapsamında 4 toplantı gerçekleştirildi. 

Yabancı ortakların katılımı ile 1. Toplantı Güneysu/Rize de, 2. Toplantı Abaran, İspanya da,  3. Toplantı Rohatech Çek Cumhuriyeti’nde ve 4. Toplantıda Güneysu/ Rize’de gerçekleştirildi.  

Öğrenciler ve Öğretmenlerin faaliyetlerini birlikte yürüttüğü projede Sağlıklı Yaşam Anketi, Sağlıklı Yemek Menüleri, Sağlıklı Avrupa Günü, Spor Haftası, Spor ve Sağlıklı Yaşam Konulu Poster Çalışmaları,  Spor Turnuva Günü, geleneksel Sağlıklı Spor Oyunları Kitapçığı, Broşür Oluşturma, Tişört dizayn etme ve Web sitesi Oluşturma gibi faaliyetler gerçekleştirildi. 

Üç farklı ülke insanının bir araya gelerek yürütülen proje projeye katılan öğrenci ve öğretmenlerinde  kaynaşmalarına ve kültürel dostluk köprüleri kurmalarına vesile oldu. Son çalışmalarının yapıldığı proje 31 Temmuz 2014 tarihinde sona eriyor.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -