Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Rizede Sebze Pazarı İçin Yer Hazır

Rizede Sebze Pazarı İçin Yer Hazır
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
210 views
30 Ocak 2014 - 9:42
Spread the love

 Sebze esnafı ve Laleli çarşısı esnafına kendilerini yakından ilgilendiren projelerinden bahsetti.Projelerini şöyle açıkladı;Kadınlar Pazarı planlanarak halka daha temiz ve modern ortamda hizmet verebilmesi için yer tahsis edilecek.

Şehrin doğu ve batı yakalarında semt pazarları kurulacak.

Kırsalda hayvancılığın geliştirilmesi desteklenecek, okullar açılınca köyden şehre inen halkımız için ahır ve besi çitliği kurulacak.Yeni ve modern bir mezbaha yapılacak, ortak girişimlerle mandıra ve süt ürünleri tesisleri kurulacak.’

Bu projeleri önce tam anlamadan yorum yapan bazı esnaf Dr Zelkif AKGÜL’ün içeriği kapsamlı bir şekilde açıklaması ile projeye ve Dr AKGÜL’ e desteklerini beyan ettiler.

‘Zaten Rize’de aktif çalışan ve bizi daha şimdiden 2 defa ziyaret eden tek aday sizsiniz.Burada yaşayan ve her an ulaşabileceğimiz,cenazemizde,düğünümüzde, hastalığımızda, kışımızda yazımızda, şehidimizde,sıkıntımızda yanımızda olan sizsiniz.Bu seçimde artık dışardan gelen kimseye oy yok.Ayrıca projelerinizi çok beğendik ve hepsini yaparsanız zaten Rize yaşanılası sosyal bir şehir olur.Sizin sloganınıza da katılıyoruz.Evet DOKTOR BU İŞİ YAPAR. diyoruz.Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.’ ifadelerini kullanan esnafın yanından memnun ayrıldığı gözlenen MHP Rize Belediye Başkan Adayı Uzm Dr Zelkif Akgül, seçim çalışmalarının akşam ki kısmı olan ev ziyaretlerinde bulunmak üzere oradan ayrıldı.

Bu arada Rize Ticaret Ve Sanayi Odasını Ziyaret eden MHP Rize İl Başkanı O.Cem Kazmaz İle MHP Rize Belediye Başkan adayı Uzm.Dr Zelkif Akgül ve heyette bulunan MHP Rize il Yöneticilerinden Erdal Çelik,Orhan Başdemirci, MHP Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Erbaş ve diğer partililer ile RTSO başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede ‘Rize’nin alması gereken hizmeti şimdiye kadar alamadığı ve ekibini iyi kuran ve üreten bir belediyeye ihtiyaç duyulduğu’ üzerinde konuşuldu.

MHP adayı Uzm Dr Zelkif AKGÜL’ün ‘biz 53 proje ile geliyoruz ve projelerimizi gördünüz mü? sorusuna Şaban Aziz Karamehmet ise,’ Evet sizin projelerinizin çoğunu bizde düşünmüştük.Bu projeleri iyi bir ekip ile yaparsanız herkes için iyi olur.Özellikle yatırımcıya uygun alanlar sağlamanız ve 5 yıldızlı otel eksikliği hepimizin bilgisinde olan bir şey.İnşallah projelerinizi uygulama fırsatı bulursunuz.’ şeklinde cevap verdi.

Görüşme iyi niyet temennileri ve başarı dilekleri ile sonlandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -