Kuzey Teve

Rizede 3 öğrenci sınıf arkadaşlarına tecavüz iddiası

Rizede 3 öğrenci sınıf arkadaşlarına tecavüz iddiası
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
198 views
02 Ocak 2021 - 21:48
Spread the love

Rize’de, aynı sınıftaki bir kız öğrenciyi tecavüz eden, bu anları da kameraya kaydeden 14 yaşındaki 3 erkek öğrenci tutuklandı.
 Ensonhaber sitesinin haberine göre; Savcılığın soruşturma dosyasında yer alan iddialara göre, Rize’de tehdit ve şantajlardan bunalan ortaokul 8’inci sınıfta okuyan bir kız öğrencinin rehber öğretmenine anlatmasıyla cinsel istismar olayı ortaya çıktı. Rehber öğretmenin durumu polise bildirmesinin ardından başlatılan soruşturmada, 8’inci sınıfta okuyan 3 erkek öğrencinin kız öğrencinin önce uygunsuz fotoğraflarını çektikleri, bu fotoğrafları ailesine gönderecekleri tehdidiyle kızı eve götürdükleri belirtildi.

GÖRÜNTÜLER TELEFONDA
Evde 3 erkek öğrencinin, kız öğrenciye tecavüz ettiği, bu anları da kameraya kaydettikleri ortaya çıktı. Erkek öğrencilerin, çektikleri görüntülerle kız öğrenciye şantaj da yaptıkları, 300 lira getirmemesi durumunda ailesine gönderecekleri tehdidinde bulundukları belirlendi. Polisin yaptığı soruşturmada erkek öğrencilerin telefonunda kız öğrenciye ait uygunsuz fotoğraf ve görüntüler bulundu. Yapılan incelemelerin ardından 11 Mayıs’ta 3 ortaokul öğrencisi tutuklandı. Kız çocuğu koruma altına alınd

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -