Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

RİZE ÖZEL İDARESİ 3 YILDIR BU YOLU YAPMIYOR

RİZE ÖZEL İDARESİ 3 YILDIR BU YOLU YAPMIYOR
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
199 views
28 Eylül 2021 - 9:52
Spread the love

RİZE ÖZEL İDARESİ 3 YILDIR BU YOLU YAPMIYOR

Rize merkez Küçük çayır köyü sakinlerinden Hüseyin Delal adlı vatandaş 75 yaşında kadın akrabasının yaşadığı evin yolunu 3 yıldan beri yapmayan Rize il özel idaresine tepki gösterdi.

kuzeyteve.com

“ÖZEL İDARE VERDİĞİ SÖZÜ TUTMADI”

Hüseyin Delal yaşananları kuzeytv muhabirlerine şu şekilde aktardı.

“Küçük çayır köyümüzde fotoğraflarda gözüktüğü gibi evimizin önü bu halde. Merdiven yapma konusunda Rize il özel idaresi “yapacağız” diye söz verdi ancak aradan bunca zaman geçti yapmadılar.

Özel idare yetkililerinin verdiği sözler sonrası durumu Küçük cayır köyü muhtarı Recep Ali Çil’e aktardık muhtar “bu iş bende yaptıracağız” dedi ancak oradan da bir sonuç çıkmadı. Bugüne kadar buralarda birçok çalışma yapıldı fakat buradaki duvar yapılmadı.”

“75 YAŞINDA KADINA İŞKENCE EDİYORLAR”

Birçok yere şikâyette bulunduğunu ancak bir sonuç alamadığını dile getiren Delal “buradan bir sonuç alamayınca şikayetimi CİMER’e yazı yazarak dile getirdim. Yaklaşık 2 ay oldu hala bir cevap verilmedi. Rize valiliğini aradım bana evrağın henüz işleme konulmadığı söylendi yani, Sümen altı edilmiş. Böyle haksızlık olur mu? Burada bulunan merdiveni çalışma esnasında 3 metre düşürmüşler şu anda burada ahşap bir merdivenle 75 yaşında kadını buradan inip çıkarıyorlar bu olacak iş midir bu açıkça işkencedir” dedi.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -