Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

RİZE İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI SEÇİMİ YAPILDI

RİZE İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI SEÇİMİ YAPILDI
97 views
20 Nisan 2024 - 15:15
Spread the love

İki listenin yarıştığı İnşaat Mühendisleri Odası Rize Şubesinin Genel kurulunda mevcut Başkan Çağrı Tatar yeniden seçildi.

Haber: Çiğdem HACIFAZLIOĞLU
İnşaat Mühendisleri Odası Rize Şubesi Başkanlığı seçimli Genel Kurulunda Çağrı Tatar güven tazeledi
TMMOB Trabzon Şubesi Rize Temsilciliği 17. dönem Genel Kurulunda Nazan Kızıltoprak ve mevcut Başkan Çağrı Tatar yarıştı. 140 üyenin oy kullandığı seçimde mevcut Başkan Çağrı Tatar ve listesi 91 oy alarak yeniden başkanlık görevini teslim alırken rakibi İnşaat Mühendisi Nazan Kızıltoprak’ın listesi ise 45 oy aldı.
TMMOB Trabzon Şubesi Rize Temsilciliği’nin yönetiminde şu isimler yer aldı.çağrı tatar, Kaan Kamiloğlu, Fahrettin Burak oğuz, İlker akçan, kerem engin
TÜM ENERJİMİZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Genel Kurul sonrasında oda üyelerine konuşma yapan Çağrı Tatar ” Bizi bu göreve yeniden layık gören Genel kurulumuza katılan, destek veren vermeyen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Hedefimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra ki süreçte de, meslektaşlarımıza, şehrimize ve ülkemize hizmet etmektir. Sektörel anlamda kentin sorunlarına yön veren, çözüm getiren, projeler üreten bir oda olmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarımızın tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -