Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Rize günlerini protesto ediyorum…

Rize günlerini protesto ediyorum…
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
141 views
03 Mayıs 2024 - 11:11
Spread the love
Bazı STK temsilcileri ile Ankara da ki bazı dostlar, benim Rize günlerine katılıp katılamayacağımı sordu.
Bende bu Rize günleri denilen etkinliklerini protesto ederek katılmadığımı söyledim henüz bir karşı cevap “ neden niçin” gibi yazmadı.
Geçmişte RİDEF başkanı soy adı basa denen şahıs vardı o zamanlarda Rize günlerinde dönen bin türlü dolapları ve o süreçte yargıya intikal eden usulsüz ve yolsuzlukları gazetemde yazmıştım.
Süreçte yıllardır süren Basa saltanatı yıkılmıştı.
Basa derken tabii saltanatı şimdi Cumhur destekli olduğu iddia edilen gazetecilikle uzak yakın hiç bir ilişkisi olmayan sözde yüzlerce haber sitesinin de  üye olduğu bir ajansı denetimine almış devletleri gezerek acar gazetecilik örgütlenmesi yapıyor.
İşte o süreçten bugüne geldik değişen hiç bir şey yok.
Milyonlarca para o derece emek vs. harcanıyor ama bu etkinliklerin kültürel sanatsal ve sosyal hiç bir katkısının Rize ye olmadığını ve ya ne katkısı olduğunu bir türlü göremedik.
Artık bu içi boş bolca paraların harcandığı ve yenildiği organizasyonlara son verilsin.
Eğer faydalı olmak isteyen varsa etkinlikleri Rize de düzenlesinler ki Rize dışından insanlar gelsin ve Rize’ yi tanısın aynı zaman da ekonomik anlamda katkı sunsun bölgenin sosyal kültürel değerlerini de tanısın gittiği yerde de bunu anlatsın.
Sonuç olarak bir zamanalar Çay festivali düzenlenirdi bunu bile beceremeyen bir ilin bürokrasi si ve siyasetçisine yazıklar olsun diyorum.
Rize günleri etkinliklerini protesto ediyorum.
Siz Rize günlerinde başka illerin gıda maddelerini satmaya devam edin beyler…
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -