Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

RİZE DE KORONA VAKALARI ARTINCA VALİ EKİBİ İLE SOKAĞA ÇIKTI

RİZE DE KORONA VAKALARI ARTINCA VALİ EKİBİ İLE SOKAĞA ÇIKTI
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
192 views
24 Ağustos 2021 - 17:04
Spread the love

RİZE DE KORONA VAKALARI ARTINCA VALİ EKİBİ İLE SOKAĞA ÇIKTI

Gençağa Karafazlı

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı güncel koronavirüs risk haritasında, en çok vaka görülen iller arasında 9’uncu sırada yer alan Rize’de ilave Covid-19 servisleri açılmasının ardından Rize valiliği denetimlerini artırdı.

Vakaların her geçen gün artış gösterdiği Rize’de Rize Valisi Kemal Çeber, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında, salgın tehlikesinin henüz geçmediğini, vatandaşlarda rehavet oluştuğunu belirtmiş vaka sayılarının ülke genelinde olduğu gibi Rize’de de arttığını, bu nedenle rehavete düşmemek ve bu işin formülü olan maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmek gerektiğini vurgulamıştı.

Vali Kemal Çeber’in açıklamaları sonrası Rize merkez ve ilçelerde vaka sayılarının her geçen gün artmasının ardından bu kez Rize valisi Kemal Çeber, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı ve Rize Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy’u yanına alarak şehir merkezinde esnafları ziyaret etti ile birlikte esnaflarımızı ziyaret ederek Covid-19 denetimlerinde bulundu vatandaşları kurallara uymaya çağırdı.

Vali Kemal Çeber şehir merkezinde yanındaki bürokratlarla denetimlere   çıkarken diğer yandan Rize’de kolluk kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen HES Kodu denetimlerinde, 24 şahsın yapılan HES kodu sorgulamalarında karantina kurallarını ihlal ettiği tespit edildi. Bu kişiler hakkında gerekli adli ve idari işlemlerin yapılmasının ardından 112 ve filyasyon ekiplerine teslim edilerek ücretlerini kendileri ödemek üzere belirlenen yerlerde karantina altına alındı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -