Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

RİZE AKP İL BAŞKANI AYAR POLİSLERE AYAR VERDİ “FETÖ’ CU, AJANMISINIZ? TERBİYESİZLIK ETMEYİN ,HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ BEN İL BAŞKANIYIM” TEHDİDİ(Video haber)

RİZE AKP İL BAŞKANI AYAR POLİSLERE AYAR VERDİ “FETÖ’ CU, AJANMISINIZ? TERBİYESİZLIK ETMEYİN ,HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ BEN İL BAŞKANIYIM” TEHDİDİ(Video haber)
1.377 views
18 Şubat 2024 - 16:01
Spread the love

GENÇAĞA KARAFAZLI -ÖZEL HABER

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dun baba ocağı Rize’de miting yaptı. Miting öncesi AKP Rize eski milletvekili ve şimdiki AKP Rize il başkanı Hikmet Ayar’ın polislerle tartışması Rize’de gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Rize’de yaptığı miting öncesinde; AKPli yöneticilerin polisin güvenlik amaçlı oluşturduğu giriş noktalarından değil, bariyerlerin bulunduğu alandan girmek istemesine polis güvenlik gerekçesiyle izin vermeyince Rize İl Başkanı Hikmet Ayar ile polisler arasında tartışma yaşandı. Ayar’ın tartışma esnasında polislere yönelik suçlamaları, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Miting öncesi bazı AKP li yöneticilerin ve vatandaşların polisin güvenlik amaçlı oluşturduğu giriş noktalarından değil bariyerlerin bulunduğu noktadan alana girmek istemesine polis güvenlik gerekçesiyle izin vermeyince tartışma yaşanması üzerine  AKP eski Rize milletvekili şimdiki Rize il başkanı Hikmet Ayar polislerin güvenlik koridoru oluşturduğu alana gelerek görevli polis memurlarıyla tartıştı. İl başkanı Ayar Polis memurlarını FETÖ’cu ve ajan olmakla suçladı. Ayar’ın Polise yönelik suçlamaları bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

“HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ BEN İL BAŞKANIYIM”

Yanında bulunan partililerle görevli polis memurlarının yanına giden AKP Rize il başkanı Hikmet Ayar bariyerlerin bulunduğu alandan yurttaşların içeri alınmasını istemesine polis görevlileri, güvenlik gerekçesiyle bu alandan kimsenin alınmadığını ifade etmesi üzerine Ayar polislere, ““Haddini bileceksin be aslanlık yapmayın. Arkadaşım ben il başkanıyım” dedi.

“SİZ AJAN MISINIZ FETÖ ‘MUSUNUZ? TERBİYESİZLİK ETMEYİN”

İl başkanı Ayar’ın ısrarı üzerine Polis memurları “Bunların olmadığı yerden gitmeniz lazım atlamayın zıplamayın diye biz görevliyiz” sözlerinin ardından Ayar “ne demek atlamayın zıplamayın ben biliyorum bunu, sen FETÖ sun ben biliyorum olayı “diye tepki gösterdikten sonra olay yerinden ayrıldığı görülen Ayar yeniden geri dönerek Polis memurlarına yönelik, ““Hayret bir şey ya siz ajan mısınız? FETÖ müsünüz? Nesin sen, terbiyesizlik etmeyin” ifadelerin kullanarak olay yerinden ayrıldı.

Olay anını görüntüleyen ve bu olayı sosyal medya hesabı facebook’dan paylaşan ….. Adlı yurttaş daha sonra bu paylaşımlarını AKP li yöneticilerin kendisini aradıktan sonra sildiği görüldü.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -